Prijava

Auuuuuuu dobar si hahahahhaha bice nesto od tebe. Ali iskreno to je jedna od najlepših i najtezih.drama koju sam ikad pogledala..jbt to .. ma kakav zapad. Sama gluma orijenta jebe kevu

Štefan Efenberg bi ti se dopao garant

Jeste baš me pali evo, umirem od smeha. Zamislila.sam ga eto na meni, umirem od smeha!!!!
Jebo te Car :D

јесте езел а овај из будве са пјене на мору је ок мислим за тебе добро да ниси рекла петар стругар или тако неки дегенерик

Štefan Efenberg bi ti se dopao garant

NE BI.
☺️

Je l' realno koliko ste ljubomorni crni ljudi :D ahhahahahhahahahaha pa svi vas vole šta koji kurac, nema žene koja će reći plav

E vidis taj Strugar ima plave oči ali mi je OGAVAN

U njemu nečeg posve odbojnog ima, ne znam. Ma sta znam, uživo mi se dopadne neko niđe veze, crn, i obično katastrofa. Ipak je hemija kučka. :)

па огавана је генерално шта сад

важно да је петар стругар јебо милицу тодоровић пахаха

uh al je to uspeh u pm

ма мислим ја само кажем за њега сигурно највећи у животу
ја не кажем да је то достигнуће

Hahahhhahahahah jebo je i kralj s Vukajlije i pola kruševca. :P

P.s. ne mogu više pravopisno da pišem, molim da.me.ne ispravljate. Znam ja gde gresim, ne zamerajte, jedu mi se pomije od pravopisa vise.

nisam ovo rekla u fazonu kurva je i lako ju je jebati, kao devojka retardirano je srozavati druge devojke
nego je uzasna pick me likusa gledajte me svi i izaberite me humor bezgranicna sega ciganka prdi u busu npc vicevi, a usput sam i lepa jer se izdizem iznad starleta

Pa ima nešto iritantno, ali ovo su bacali neki informacije pa sam se našalila. Ima ima nešto iritantno. Ovako je jako lepa.

Inače srećan i tebi Dan Republike, Mujo

Fala, al meni to dodje 9. januara

da je spomenula nekog slim fit dosadno lepog metroseksualac lika

A šta nama fali? :(

nzm, to nije moj problemcic
celtać vreme je da zablistas odgovori coveku i razvali ga eklektikom

samo sto sam doso trazi me neko.

sta treba?