Vаш идеал ljepote (жеље су једно а реалност друго)

  1. @sanitarni Naravno da je bio faca.
    Btw jel još neko Rolanda iz Mračne kule zamišljao kao Klinta?
    Ontopic:
    Ovi su navedeni kao rmpalije ne face, ovde se raspravlja o idealima lepote, dakle fizičkom izgledu, mada iako su svi bili zgodni, nisu svi bili lepi, Žkvd je recimo jedini imao lepo lice, i možda Dolfi.

  2. Izuzetna. Jedna od onih devojaka koje ne bih samo jebo, vec i isao na izlozbe sa njom lololo
    http://www.celebritywallpaperbase.com/wp-content/uploads/2010/11/Arielle-Kebbel-Wallpaper-4.jpg

  3. Jedna od onih devojaka koje ne bih samo jebo, vec i isao na izlozbe sa njom lololo

    lololo...fino rečeno.

  4. eva izgleda kao ciganka, nekako nju nikada nism shvatao kao lijepu.

  5. Пегава ки ђинђер :3

  6. Vald, pa di nestade Xena?

  7. postidio se. to razumijem. ali ne razumijem što skloni odri?

  8. ko je to? elizabeta II? lolo

  9. Što bi se postideo?
    Evo ja priznajem, apsolutno hot mi je bila Andja, dok nije onako smršala, sad samo grudi i usta od nje ostadoše.

    Ne volim kad su žene jako mršave a visoke pa liče na motku, evenutalno ako je neka generalno sitna pa joj i stoji da bude mršava.

    http://angelina-place.com/photo/albums/film-production/2004-alexander/-alexander-movie-still-promotional/angelina-jolie-alexander-the-great-03.jpg

  10. Ne volim kad su žene jako mršave a visoke pa liče na motku

    a i ružno im se ispupči stomak pri seksu...

  11. ma i anđa je nako jer su priču o njenoj ljepoti naduvali mediji.

  12. Ma dok je bila u formi, bila je kao prava amazonka,
    doduše nikad nije imala onaj peščani sat fazon kao Selma ili Monika, ali joj seksepila nije falilo.

    a i ružno im se ispupči stomak pri seksu...

    Khm.

  13. brus je valjao vojvođanske seljančice po poljima suncokreta :)
    ma nikada anđa nije bila zgodna.
    ja volim mršavije, ali zadesi se da neka punija meni bude savršena, nema tu jasnog šablona. kačio sam onu brinetu kada sam oživio temu, na nju recimo mislim.

  14. ma znam lukse, zezam se :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.