Prijava

pricaju da ce ga izbace iz F1, ne snalazi se bas

Ferariju jebem mater i sajncu i sve

jbt koji su jadnici sa ovim skakutanjem, zaboli me vrat od gledanja

kako ga pretece verstapen ovako jbt... ne verujem da ga tek tako pustio sad, a opet samo prodje pored njega i ode.
imaju dugme u boksu, "perez -20hp", ili kako?

Ovo je frustrirajuce

oba ferarija su otkazala mehanicki, sajncu kocnice, lekleru motor

btw ova staza pokazuje dobro koji su motori jaci. redbul ima dobru prednost ove god sa motorom.

ko bi reko da ce od onog sranja sa meklarenom da se izvuku (btw nije japanski, nema veze sa hondom kao pre, britanski tim)

Ko hamiltona i botasa da gledam u danima najveceg smaranja... Msm nisu krivi red bul nego ove konjine iz ferarija, taman se nalozim da moze nesto ono moze kurac

De bre jbt, jedna trka. Brzi su kao red bul ako ne i brzi. Ako biras stazu koja najmanje odgovara ferariju a najvise red bulu to je ova.

Жить тяжело и не уютно
Зато уютно умирать

Živeti je teško i neugodno
Ali je prijatno umreti

ferrari

imaju dugme u boksu, "perez -20hp", ili kako?

Zalio se “ I dont have rear”, imas da pogledas objasnjenje petera windsora itd gde objasnjava zasto je zbog mnogo vece temperature u samoj trci i njegovog stila voznje perez poceo da trosi gume i gubi zadnji deo bolida, meni je bar bilo interesantno

Informacija bitna za nas dva, tri nesrecnika koji pratimo ovo govno, Goatifi ovaj vikend vozi svoju poslednju trku u f1, falices legendo, hvala ti za red flagove bilo ih je.

Na njegovo mesto dolazi jedan od najtalentovanijih vozaca u poslednjih 5,6 god Oskar Piastri

Idemo Vilijamsss

Izgeda kaznjavaju rari 10 pozicija na gridu ZBOG TURBA JEBEMLIGA TURBINIRAM IM SESTRU

Р А Р И
А
Р
И

vozice se rari xdd

Ali kako je krenula sezona bilo kao red bul brz ali ferari pouzdan hah NABINE 3 godine se spremaju za promenu pravila i ovako failuju, gade mi se

Koji jadnik perez, taman pomislis sace da napadne titulu a on ne ume da vozi po kisi, 1.5s iza Verstapena, i na kraju se zakuca u zid

true

Ali zato Alonso, ceo vikend vozi kao zver, sad po kisi dominira na iskustvo, kad bi mogao u top 3 na kraju bilo bi super bilo bi super bilo bi sjajno beskrajno

Oba Aston Martina ispala u Q3 kakvi su to smecari toliko para spucano, ukradu aerodinamiku od red bula, nista ne pomaze

Uf koji walk of shame za Pereza, kroz neko smetliste i blato do boksa.
Zasluzeno.