Prijava

Pa dobro, kad dajem takve bombasticne izjave, moram da naucim da napisem "BAREM MENI".

Garantujem- da nije bilo Netfliksa, niko ne bi gledao ovo djubre.

zbog njih se i userava ovo polagano

oce li lekler da naguzi verstapenov bolid u nekoj krivini ili ce da idu ovako ko vozic do kraja? :)

celt - vecito nezadovoljan je

Idemooo checo, zakuvalo se na vrhu, sad da vidimo oce li da pusta maxa na samo -15 bodova

Sainc sjebo sve. Eto pokazalo se ko prvi ode na zamenu guma, u velikoj prednosti, a ovaj mormon se nesto kurci kao nece u boks, posle skuderija usrala lec i aj cao

celt - vecito nezadovoljan je

nisam, super trka bila

https://www.youtube.com/watch?v=rMDpPJC5mIg

vreme je da perez pocne da se trka.
mada sporiji je od verstapena jbg.

da da, jer sad na -15 ne mogu da mu tek tako kazu skloni se da max prodje, tj mogu i oce ali zelim da verujem da ce da proradi vrela mex krv i da ih otera u, sto bi reko smo, persun

OPTION FOR RICCIARDO TO LEAVE McLAREN IS HIS, NOT THE TEAM’S

kao necemo mi da ti damo otkaz ali bi bilo bas lepo kad bi sam to odlucio da ne moramo da placamo penale

dodji u zvezdu legendo!

oce kurac nadju boljeg vozaca, i ne kapiraju kolko je noris ustvari dobar a meklaren trenutno supak.
za norisa mi bas krivo sto nije upao tipa u red bul ili ferari, mnogo bi mi radije bilo da gledam njegovu glavu nego verstapenovu. verovatno je i talentovaniji vozac.

Najbolje je ove sezone navijati za has, ne mora nijednu celu trku da gledas heheje

sumaher veliki i sin mu sumaher nejaki

Dobar je mik, samo ne ume da vozi

ali, koliko je ovaj magnusen, koji je prosek proseka vozac, otkrio da je mik ustvari poprilicno los, toliko kapiram da su stvarno jedva cekali da se rese onog mazepina, posto je bio jedno 3x gori od mika. i cak bilo neke polemike kao da ga zadrze ako mu tatko ne daje pare da vozi... kako da ne.

mislili prosle godine has spor, a ono imao lose vozace.

Da cudno, ispada ko da je ove godine Mik nazadovao a ono jedan Magnuses dosao sa plaze i izdominirao

Mada najvece razocarenje sezone mi je Gasli, covek potpuno indisponiran

Rasel i Noris - ako neko od njih dvojice ne bude sampion na ovom svijetu nema pravde

cini mi se da cu navijati za pereza ove god

Porodicno navijamo za Viliams od 1985