Prijava

Meni na Trend Plusu isto 1500, ali je pocela da deblja i ponekad kad dodje do 15% spusti se do 1% za 30 sekundi pa sam hteo da zamenim i video sam da ima dosta ojacanih pa nzm dal su dobre.

пази се ти мој друже да та батерија не екслподира или можда да изгори, то се мом ортаку десило са галаксијом с4. Имаш колико хоћеш случајева таквих на нету, експлозија хаце а дебљање батерије је често

Za debljanje baterije kupis novu.
Ne kupujes ojacanu.
Poyy

Sale, nisi u pravu. Kad si bio mali, jesi htio biti jak ili nov?

Taj je super, pošto akcija traje do kraja avgusta, uzimaj to. Smrt flegšipu, tarifa Tuljanu!!!!

u vip ne bih za dzabe da mi daju

Super paket, jos mozes da uzmes Lumiu 640, Xperiu M2 ili Galaxy Grand Prime za 1 dinar.

Tuljane, najbolje idi kod svakog operatera i uzmi po jedan ugovor i jedan flegšip fon ;-)

Sto armine?
Jasam u vipu i dojaja su sasvim.

ne znam sale, ljudi koji su vip, losa iskustva , tipa nekad npr. ne cuje se kad razgovaras, ne znam kako u 21. veku al eto.. mada ima 2god, mozda su sad bolji, ali nekako mi nije to to

Ne znam kazem ti meni sasvim okej, cujem okej, u Belgiji isto sasvim okej bilo.
Nemam problema nikakih sa mrezom, izlaze u susret kad ima problema i jbg.

A i ja vidim da se ljusi zale ali vidim da su uglavnom neki seljaci koji ne kontaju kako to funkcionise.

A možda su ti prijatelji nagluvi :-)

НЕАМ ПОЈМА И ЈА САМ ЧУО ТЕ ПРИЧЕ ЗА ВИП

КАКО СТВАРИ СТОЈЕ ОВО СУ МОЈЕ ОПЦИЈЕ
1. ТЕЛЕНОР ПЛУС 450 МИН И 8.5 ГБ 4ГЕ ИНТЕРНЕТА ----------------------- 1850
2. МТС МИКС НЕТ Л + ТАРИФНИ ДОДАТАК 400 МИН И 3.6ГБ НЕТА ------ 1700
3. ВИП ОПУШТЕНО 500 МИНУТА 5ГБ 4ГЕ ИНТЕРНЕТА ----------------------- 1700
4. ВИП ЗА МЛАДЕ 250 МИНУТА И 2,5 ГБ НЕТА--------------------------------- 1100

У ЗАДЊЕМ ПАКЕТУ ПЛАШИ МЕ ЈЕР НИГДЕ НЕ ПИШЕ ТАРИФНИ ДОДАТАК КОЛИКО ЈЕ ЗА ЈОШ МИНУТА

ЈА САМ ДО САДА ИМАО УВЕК СОМА МИНУТА У ПАКЕТУ + ОНО МИНУТА ШТО МИ ОСТАНЕ ОД ПРЕТХОДНОГ МЕСЕЦА. ТАКОЂЕ НИКАД ЗА ДВЕ ГОДИНЕ НИСАМ ПРОБИЈО 3ГБ НЕТА
ОНО ШТО МИ ЈЕ ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ ЈЕР НА ФАКСУ НИСАМ ИМАО ДОМЕТА СА МТС, ЗБОГ ТОГА САМ ОДЛУЧИО ДА БАТАЛИМ ФАКС И ТО ИМАМ САДА ПРИЛИКУ ДА ИСПРАВИМ АКО УЗМЕМ ТЕЛЕНОРА

Prvi paket i Gas geben!

Zbog toga sam odlucio da batalim faks xD , ja imam onaj prenesi i surfuj 200 min, 300 sms i 300 mb (i neograniceno u mrezi) nikad ne potrosim do kraja sem minuta, a prenelo mi se oko 800 poruka i 500 mb iz predhodnih meseci. Kosta 1200 din

Telekom brate, samo telekom

Mada i mene jebu, evo 13. A vec puko 80% neta, imam samo smrdljivih giga ne znam kako, paket placam 2 soma, dal je mix xl

БРТ ШТО НИСИ ПОТПИСАО ОНО СА ПЕДЕСЕТ ПОСТО ПОПУСТА?

ЈА САМ ИМАО РАНИЈЕ ЈЕБИГА ПРЕЉУТ ПАКЕТ. МЕНИ ЈЕ КНАП 3 ГИГА НЕТА МЕСЕЧНО, ТО ЋЕ МИ БИТИ МАЛО ЧИМ БУДЕМ УЗЕО НЕКОГ 4ГЕ ФЛЕГШИПА ТАКО ДА НЕЋУ УЗИМАТИ НИШТА ИСПОД ТРИ ГИГЕ.

ОНО ШТО МЕ ЈЕБЕ ЈЕР САМ НАВИКО НА СОМА МИНУТА, ПРИЧАМ СА ЛЕРДИЈЕМ ПОЛА ЧУКЕ СВАКИ ДАН ЋАСКАМО ЛАГОДНО, ПРИЧАО СА РИБОМ ПО ЧУКУ И ТЕ МУЊЕ.

САЦАМ РАСКИНУО ТАКО ДА НЕЋУ ТОЛКО ПРИЧАТИ ПА СЕ МОЖДА СКРПИМ СА ОВИХ 450 МИНУТА.

ИНАЧЕ ИЗБЕГАВАЈТЕ УЗИМАЊЕ ТЕЛЕФОНА ПРЕКО ОПЕРАТЕРА ---- УВЕК ТЕЛЕФОН ЗА КЕШ И УГОВОР СА ПОПУСТОМ (СВАКО САДА ИМА НЕКИ ДОБАР ПОПУСТ КАДА НЕ УЗМЕШ ФОН УЗ ПАКЕТ)

Tuljane rekoh ti, vidi sa njima da ti produze iatu tarifu.
Mislim da moze jersi dugogodisnji korisnik.
Poyy