Prijava

http://www.kupujemprodajem.com/LG-G2-G3-G4-Garancija-Poklon--17204968-oglas.htm?filter_id=292

ovaj valja sve, najjaci burazer tamo, mene zanima zna li ko jesu li normalni telefoni i to..

ajmo tuljane, budzet 250 eura, daj neki polovni flegsip koji bi se uklapao u tu cijenu

Šeko, za tu cijenu, pogledaj Galaxy Note 3, Sony Xperia Z2, HTC One M8, Lenovo Vibe Z2 PRO. Možda je Note 3 najbolji.

Note 3 ali ako je glomazan onda galaxy s5. Mada za bolji note 3 polovnjak bolje se istegni jos 50 jura.

Pojedincima stvarno treba da se zabrani da pišu na ovoj temi. Jesu ukusu različiti i ja napinjem sa Z2 više iz zajebancije ali dečko pita koji tel da kupi ovaj mu preporučuje Lenovo ovaj s5 galaksiju. Znam 10 ljudi koji imaju galaksi 5 i od 10 8 ne radi kako treba. Gase se, restartuju, koče, baguju itd. Ali bez preterivanja. Od tih 8 2 su kupljeni u Nemačkoj novi još ovaj jedna plaća kasko fazon na tel da ako ga u god dana izgubi ili se pokvari dobije nov. Pokvario se i riba neće nov jebeno oće da joj prođe ugovor da se ratosilja bede više. Samsung generalno ima problem što premnogo procesa tera non stop i to ga jebe. Duplo više od Sonija. O Lenovu neću ni da trošim reči

a fazon svi vi sto furate neke budzetne telefone umete da koristite 3-4% kapaciteta tok telefona....jednako bi vam sluzio i alkatel od 85e, al vas blam da vas neko vidi sa krntijom...
telefon od 450e, a da vas okrenem naglavacke picka vam materina ne bi vam istreso 500 dinara iz dzepa

Ta priča. Ja sam ovaj em dobio em me boli kurac noob sam osim da se dopisujem na mesendžeru i da slikam 2 kera kako se jebu na ulici. Imam Nokio 6300 crnu i nju nosim, ovaj kad i ako ga ponesem uopšte.

Ja sam se skontao baš ovo što Pez priča i kupio sebi Huawei Ascend G7. Stvarno sam zadovoljan telefonom, on sa svojim quad korom i 2 gb rama sasvim fino tjera sve što mi treba. Ne steka, ne pregrijeva se, baterija mi traje po dva dana kad ga ne cijedim mnogo.Vrijedi svakog centa od uloženih 200 evra.

Ljude koji daju 200+ evra za telefon treba poslati na posmatranje

a cekajte sto ljudi onda kupuju skupa kola ?

Znam i ja nekoliko ljudi koji imaju s5 i uvek su imali samo reci hvale, uglavnom su kupovali u Telenoru nisu imali nikakav problem. A ako ima takve probleme sa procesorom moze custom rom da ubaci.

ne kupuju....kupuju oni koji imaju pare...

isto bi tako trebalo biti i za mobilne...ko ima pare da ne oseti moze da kupi telefon od 500e, a ko se u izlasku grebe za pice, a fura telefon od 550e treba ga nasamarati...
isto tako treba nasamarati jadnika koji 12 godina nije otiso na more jer nema pare, a kupi kola od 15000e....svako treba da se ispruzi onoliko koliko moze, ne preko toga

jel treba jos neke lekcije iz zivota da vam dam ili....?

Pezose, ja ovo zovem flegšip objašnjavanje ;o☪ natnat taliban smajli

daje vam zivotne lekcije pigmej koji cisti kenjare meksikancima i dekiaodima, ubijte se

znam sta je najbednije. Kupovina u Fashion Room-u i znam da brdo ljudi kupuje tamo. Npr. nemas pare za Guci i Luj vi, pa odes i kupis kopiju i nosis je :D imam ortaka koji gleda kolko je dobra kopija, u fazonu ne moze niko da ti prepozna da li je kopija ili tru. a on kao ima pare da kupi original :D to je najjadnije nekako jbg..poprilicno gore od telefona..

pigmej

pa koliko je visok pezos? ja ga zamisljam kao bar 183+ i +brada dosta dobra.. :/

hahah ma da, slao slike na čet pre neki dan, malo je viši od Džeja.

hahah jebem ti mater

upuceno autoru: Shomy-neinostranstvo

брт јури полован м8 хтц или сонија з2.

Иначе ја нисам чуо да толико пљују с5