Prijava

љољољољољо

селтиче све са слике ваља, слика јебе баш

Jel koristio neko aplikaciju Teren ?

јел си ти бази?

OPET

Uzeo sam pre neki dan Microsoft Lumia 535 i sve radi ok, super je telefon, ali dok se vozim busom, pauzira mi se muzika rendom, zna li neko u čemu je fora? Inače radi ok, dok čekam na stanici ili slušam gajbi, sve je ok. Gledao sam na netu, imaju i drugi taj problem, e sad ne znam da li do samog telefona, ili cele serije telefona

Uzeo sam pre neki dan Microsoft Lumia 535 i sve radi ok, super je telefon, ali dok se vozim busom, pauzira mi se muzika rendom, zna li neko u čemu je fora? Inače radi ok, dok čekam na stanici ili slušam gajbi, sve je ok. Gledao sam na netu, imaju i drugi taj problem, e sad ne znam da li do samog telefona, ili cele serije telefona

hahahahah dok se vozish basom. e i ja imam taj, neko sam zhiveo u zabludi da je 735, i imam drugi porblem. kad ga stavim na punjenje nmg da kucam poruke
ili kad krenem da kucam poruka izgelda ovako

''ajdeeeee dddddooddddddddddddji do . M M M M M M .

Menne"

http://m.gsmarena.com/alleged_images_and_specs_of_meizu_mx5_pro_plus_make_the_rounds-news-13575.php

Биће ово суров флегшип и имаће фину цену

А што се тије лумије, неам појма дочега је то

Panćera, meni tako baguje tač skrin kad je spojen na komp, sve kuca po nekoliko puta i mnogo je osetljiv, ali kad je samo na punjaču onda je ok.

kolko je polovna petica es u srbiji ??

Tuljane, u tom meizu mx5 čuči Samsungov Exynos 7420 procesor. On je ubačen u Note 5 i čine ga jedan quad od 1.5 GHz i još jedan quad od 2.1 GHz. Dakle, brzina je mrnjauuuuu.

Šeko, ne znam kako je u ostatku Republike Radovanije, u Banja Luci je polovan 5s 400-600 KM, tj. 200-300€. Sve zavisi, koliko ko žuri da proda i koliko je očuvan telefon.

Gluposti su samo s mesom, Papete. Šta smo ti sada skrivili?

Sale snajperista i ostali info treba mi
Koliko košta Galaksi 4 u dobrom stanu polovan i koliko košta ekran da mu se zameni?

200-250 je odje u cg, mada ima i jeftinije al se ja ne bih zajebavao

S4 polovan oko 250, nov (u oglasima) oko 260-280€ mada uvek neko moze da uvali kinesku kopiju ne mozes da znas.

Око двеста јура је у србији, и то двеста у фул стању скоро без огреботина (ма колило то било могуће због сумсунгове лајсне)

Селтик овај меизу мх5 про ће јебати јако, чак ни његов млађи брст мх5 није лош - кошта око 330.

Толико добро ради овај нексус да ме је више сморио, мораћу да узмем нешто ускоро. А најцрње је што ми се буквално ништа не свиђа да би га узео на кеца, осим можда м7 :)

Brt nisam daun da mi uvale kineski kopiju da ne znam i ne primetim.
Iz Nemačke je telefon sa mreže nema tu problema. Koliko ekran košta da se zameni?

Najbolje da kupis ekran i sam ugradis nije tesko ako se i malo razumes u tehniku, jer u servisu uzimaju 500-1000 za ruke, a cesto gledaju na yt kako se to radi ( znam iz iskustva)

Ekran braćo koliko ekran nov košta?
Snajperista????