Prijava

сетик ће бити онај тип деде што има колица за акумулатор

Tuljane, već to imam, punac poslije moždanog đira kolica sa akumulatorom, a džojstik mu je flegšip. Jedna muzička za Tuljana:

https://www.youtube.com/watch?v=9B1gLd0qjeU

Sva sreća pa ne kopiraju jabuku

а шта је тачно овде копија јабуке?

Tuljane da se ne lazemo premmnogo izgleda i lici na iphone 6.
Premnogo.

Vanjski dizajn resemblira na iPhone 6, upadljivo.

Samo sto njema zvucnjake dole, ali pozicija kamere, okolo ono, dugmad, sve na iphone 6 lici

Evo, Tuljane, i Sale je rekao da liči, a njegovo mišlenije se ne odbija LOL
Što se tiče novog Nexusa, sačekao bih LG-jevu verziju, da uporedim sa Huaweijevom, pa da pazarim onaj koji bude radio kao pravi flegšip (Tuljan plače od sreće....).

Ух ух ух, мало сте се залећели. Више је галакси 6 ајфон са ививом која је копија 1/1

Овде је ивица равна, и цео телефон је коцкаст за разлику од ајфона који је обал као сапун.

Више телефон личи на било који други телефон него на ајфона. Има готово пресликану предњу страну са стерео звучницима као моторола нексус 6 или као м8 нпр. Гледајући ове равне ивице личи на галакси алфу. Једина сличност са ајфоном 6 су ове линије са стране и ово око камере, међутим те линије има и хтц м7 м8 м9 и галакси с6. На редеру се такође не види добро скенер за прст, због њега ће та цела страна да изледа другачије него сада на клипу.

Какве црне разлике међу тачскриновима, откад су заменили старе телефоне, свима се милион пута десило да у друштву узме туђи телефон, па тек у руци сконта да није његов.

http://cache.3g.cn/anzhuo/data/attachment/forum/201203/12/wubiaoti_100831.png

Stecane, da prostiš, ja svoj ne vadim javno, a tuđi ne držim u ruci.

Лол, виде бели телефон и одма мисле да је Ајфон.

Šta će alfa-mužjaku bijeli telefon? Crni ili taaaamnosivi!!!!

Рече селтик који носи црвени телефон хехехехе

Koji crveni kad je crni, zajebancija bila, grom te spalio.

Zna li neko zašto mi se muzika pauzira rendom dok se vozim busom na Microsoft Lumia 535?

Od svega na slici valja ova Lancia Delta.

БОХОР ЛОЦИРАО МЕ :)