Prijava

Ma može da se sredi, samo u nekom dobrom servisu. To ti je za ubuduće da se ne igraš sa tim stvarima. Ja sam radio apdejtovanje na mojoj nokiji 6300 i prošlo je bez problema.

Eto Mario čovek prodaje fon, tebi je crkao mislim da je sve jasno.

ma bre pazi foru..
nije moj nego kevin.
jes da sam i svoj sjebo(njega sam fizicki ubio,sav je u raspadu) ali meni ne treba
a znaci najgore mi je sto sam kevi sjebao,kenjala mi je 103 dana za to,plus neka gratis kenjanja.
I sad se nameracila da kupuje neka govna iz telenora ono za 1 dinar.
Ja joj naveo 'iljadu razloga zasto to ne bi trebala da uradi ali ona i dalje tera negde
-----
a inace brate de da bacim onako cudo..kad sam kupio bio je brate skoro 200 €
ajde da sam ga nesto sjebao fizicki ali ovo je samo softver i mislim da moze da se popravi.
Aj sad kako mu oni iz fabrike Sony Ericssona ubace?

Nabacih novu nokijicu, al' nema smajlije. Probah na OVI store-u, jok! Može li neko da me uputi gde ima da se skine?...
hvala lepo

Nema to valjda. A i koj' će ti kurac? :)

Treba mi da se dopisujem sa devojkom, of kors:)))))

Ti napišeš dve tačke i zagradu. lolol
Ako ona ima smajlije u telefonu, prikazaće joj se ovako nekako http://www.helenamace.com/modules/Smileys/themes/msn/msn_smiley.png

Lako bih za jedan, ali ko će naučiti deset-petnaest opcija (smeh, namigivanje... lizanje:))))

E jebiga onda ako ne znaš osnovne.
:) :( :P ;) :O :D
itd.

hahahah lizanje..
a ti bi ness tipa (|) c(:
a?
mislim da na nokiji nema smajlija
kolko se ja secam.
e sad mozda su uveli nesto novo.
A sto ti je reko eddie ako ona nema smajlije mozes ti da imas svemirske njoj ce izlaziti samo znakovi.

Kupujem novi mobilni, i ne mogu da odlučim između:
Nokia E7, Sony Ericsson XPERIA X10, Samsung I9000 Galaxy S 16GB, Samsung Google Nexus S.
Koji biste vi uzeli, i zašto? :)

Kao prvo:
ODAKLE TI BRE TOL'KE PARE!?

A drugo, Xperia je extra, ali Galaxy S rastura. Neki od ta 2, zavisi kakav ti se model više sviđa. Ali ja bih išao na GS.

Hahah. Nakupilo se. :)

Hvala na pomoći.
A ne znaš kakav je E7?

http://www.mobilnisvet.com/compare.php?a=2730&b=2342&c=2731 Ево па гледај. Ја бих узео Е седмицу.

Ne znam. Ova 2 sam kosristio, pa znam da su extra.

http://www.mobilnisvet.com/compare.php?a=2730&b=2342&c=2731 Ево па гледај. Ја бих узео Е седмицу.

Pa to sam i gledao. :)
I ne mogu da odlučim...
Slobodno preporučite još neki bolji.

E i ja bih uzeo E7, po meni jebe keve ovim drugim, mada ja više volim SE, ali nema veze, ovo je bolje...
A i koji će ti kurac ovakvi telefoni, 'leba ti? Što jednostavnije, to je bolje, ovi ostali kurci su totalno nepotrebni :D

Ја сам користио сва три, то јест сва четири, то ми је једини извор зараде тренутно, мада зајеби Нексус, није ни за шта. Е седмица ми се посебно свиђа због карактеристика и некох ствари које ова остала три немају.

A i koji će ti kurac ovakvi telefoni, 'leba ti? Što jednostavnije, to je bolje, ovi ostali kurci su totalno nepotrebni :D

Potrebni su bre. :))

Е седмица ми се посебно свиђа због карактеристика и некох ствари које ова остала три немају.

Pa verovatnu ću nju.
'Aj' jedno glupo pitanje:
je l' ima onaj FM transmitter kao n97?