Separatizam u Vojvodini - stvarnost ili obmana

  1. More sva sreca da u vojvodini zive lale a ne siptari...

    Jedini je problem to sto je recimo juzna srbija realno jad i beda za vojvodinu, a ista smo drzava, pa ne vole bogati da se druze sa smrdljivim siromasima sto cudno pricaju :)

    Dusa me boli kad vidim kolko smo spremni na cepkanje bez razloga (ne pricam samo o vojvodini)...

  2. Jedu govna, pa Tadić ih je sjebao i njihov Pajtić i ceo DS, pa su dizali ruke za te odluke, a sad hoće da im nacionalisti izađu susret, malo morgen! I opet su glasali za DS, a jebavao im je autonomiju, ma ko ih šiša :)

    Ovo se odnosi na poslednji post sa prošle strane.

  3. Evo kreću i deklaracije,mitinzi, pa kontramitinzi...

  4. Ала неко пали масе... Шта се палите? СЕВЕРНА КОРЕЈА СЕ СПРЕМА ДА НАПАДНЕ САД! ВОЈВОДИНА ХОЋЕ ДА СЕ ОТЦЕПИ! ТИХИ МОНСТРУМ ПОБИО ФАМИЛИЈУ! ТАЧИ СПРЕМА ЧИШЋЕЊЕ СЕВЕРА КОСОВА! СТАНИЈА ДУПЕ СИСЕ!
    Они живе од ваше енергије коју ви уложите у читање тих ствари и размишљање о њима.

  5. Dole Vojvodina! Inđija republika!

  6. Неема трећег светског рата, неема га. Није било ни другог...!

  7. Tacno Valdemare! Velika istina...

    Probajte da nedelju dana ne citate novine i ne gledate vesti, a zivite i radite normalno i videcete koliko je lakse. A i lepse. Sve zivotno bitno cete saznati hteli ne hteli.

  8. Nije bilo nikakvih ratova! Sve je laž! Bombardovali smo sami sebe da bismo pokazali CIA da smo jaki ko konj!

  9. У праву си, то сам радио и пре а сад бих могао опет. Крећем с'д. Остављам само спортске сајтове. :Д

  10. Неема трећег светског рата, неема га. Није било ни другог...!

    Kad pogledaš, kakav je to svetski rat ograničen na Evropu, pacifička ostrva i severnu Afriku?

  11. Sutra na demonstracijama protiv deklaracije će samo jogurt faliti, a ljudi će biti bar 50000, ja sam iz Novog Sada tako da hteo ne hteo deo sam svega što se dešava, a uopšte se ne bavim medijima i njihovim senzacionalizmom. Možda i jesam oduvek bio paranoja, ali krčka se odavno,pogledaj moj prvi post kolektivna psiha i javnost je sve više spremna da prihvati eventualni separatizam. Problem je što je na ovim prostorima to uvek krvavo

  12. Pa tada je evropa bila svet. Nije bila otkrivena australija a ni grenland

  13. a sto ne postoji ni jedan normalan razlog zasto vojvodina hoce da se otcepi? sta cemo sa tim? na koji nacin je to druga zemlja?

    srbija nam otima pare buhuhu! kurac, pare vam otima vlast, bila ona "srpska" il "vojvodjanska"

    svi na balkanu cemo se raspasti u picku materinu, samo ce jednog dana (ne toliko ni daleko) da nas pokupe sa jedne strane austrijanci i madjari a sa druge siptari, bugari i turci...

  14. Sutra na demonstracijama protiv deklaracije
    će samo jogurt faliti, a ljudi će biti bar
    50000,

    SUTRA NEKE DEMONSTRACIJE?

  15. Нисам песимиста, мислим да Србин предуго пати и да то не може још дуго. Испливаће неко паметан, појавиће се неко светло.

    ДО ТАД СЛУШАЈТЕ ПАТРИОТСКЕ ПЕСМЕ!
    http://www.youtube.com/watch?v=74aKZNbtV68

  16. sutra protest u Novom Sadu

  17. MENI NIŠTA NIJE JASNO!!!!

    znam da u vojvodini žive i mađari, ali ovi što nisu mađari, šta su bre oni?!?!? hrvati? slovenci? holanđani? vijetnamci?

    ŠTA BRE OĆE TI LJUDI OD NAS!?!?!?

  18. Hhehe
    Na temi o separatizmu u Vojvodini najaktivniji oni koji ne žive u Vojvodini.

  19. NE DAMO TI IŠTVANE NI METRA
    OTADZBINE NAŠEG KRALJA PETRA

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.