Prijava

U svetu poznatih uvek postoji neko koga gotivimo više od ostalih, bilo da je to glumac, pevač, bend, sportista itd, iz nekog razloga smo ga zavoleli i počeli da pratimo njegov rad.
Ali, ljudi se menjaju, menjaju svoje pravce interesovanja, klub, menjaju i polno opredeljenje. Interesuje me koji je to vaš idol koji vas je najviše razocačarao (glupo zvuči idol, ali mi i bezveze da napišem javna ličnost), i da li ste posle tog razočarenja nastavili da pratite rad te ličnosti, iako se to kosi sa vašim načelima, ili ste kroz prestali da ga pratite.
Često se može čuti da je neki pevač postao komercijalan, da se prodao. Da je neki fudbaler
ispo pička jer napustio klub u koji se "cleo", da je neko drugi promenio nešto u privatnom životu što se vama ne svidja... i sl. Et' dosta.

Енди Керол....играчина

menjaju i polno opredeljenje

hahahaha
ma, kakvi, ko ih jebe ne razocaravam se ja tek tako. mozda zazto sto nemam idole

Ne pravim od javnih licnosti idole i nema razocarenja. A i ne slazem se apsolutno svim zivotnim odlukama bilo kog na ovom svetu, pa nema razloga da ocekujem da cu se sloziti sa onima koje donesu javne licnosti.

Kakvi idoli od javnih ličnosti? lol

Не прави себи идола нити каква лика; немој им се клањати нити им служити.

Pa sta da napisem bem li ga, napiso sam u prvom postu da glupo zvuci,
Razocaran u javne licnosti lolololoo!!

шта спамујете човеку, знамо шта је хтео да каже..

Moj idol je Koštunica, nikada neću biti kao on!

Zato su moji idoli fiktivne ličnosti. Oni su konstantni.

Meni je idol Otac Joil.

Отац Срба објаснио.

Ja se razočaro u Arkana kad su ga roknuli. Mislio sam da je nepobjediv, al' kurac, slag'o mi je.

Gamby, slazem se. Otac Joil je genijalan humorista. Volela bih da budem barem delic duhovita kao on.

Хаххах Скочимиш добра, те ноћи је гарант забележен рекордан број дизелашких самоубистава, надмашен је рекорд :)))

Torres!! Ali dođoše dva mlađa i bolja... Koga nema bez njega se mora...

Од свих Идола, највише сам се разочарао у Шапера. Баш је некако љигава пичкица.

U Anrija kad je preš'o u Barsu. Džukela. :/

u djuleta van goga kad je poceo da snima ona sranja