Prijava

ovako... jel neko mozda ima neki predlog kog kera da kupim??? zivim u kuci, imam dvoriste(doduse nije bas nesto veliko ali ga imam), imam boks i veliku zelju :) razmisljao sam o Sarplanincu ali moji sa tim nece da se sloze zato sto za godinu dana idem na fax a sestra tu slotiju od 90 kila nece moci da seta..... pa sam onda hteo nemackog ovcara(vucjaka) ali sam cuo dosta losih stvari o njemu kao i uopste o nemackim kerovima... npr da laje bez potrebe, da oce da pobegne od kuce kad oseti neku zenku, oce da napada ljude i jos vazdan nekih gluposti pa sad stvarno ne znam ni koji da gledam.. ako neko ima iskustva sa nekim kerom neka kaze a ja cu mu biti zahvalan :) ako mu to sta znaci (:

to za vučijaka je glupost tetka mi ima vučijaka i znam šta pričam ako oćeš njega ne obaziri se na te gluposti

kupi psa!!!
ako ti treba ker,nadji ga na ulici...

To zoki. :)

Nego, uzmi dobermana.

Vučajk je ja mislim najinteligentniji pas, ako ne griješim, tako da ne vjerujem u to, mada pri kraju života napadaju gazdu... Dobermani isto...

Ja sam imao šarplaninca, bijelog, ali je bi vezan stalno, što ne valja, slabo smo ga šetali i onda on o'kine lanac i cijelo selo se zaključava i bježi....
Mada je jako dobar pas, imao je drugačije laveže kad je gladan, kad neko dođe, kad prođu lukave komšije... majke mi...

Ali ja bih sad kupio zlatnog retrivera, nekako mi je ono.... Ne znam, ali baš imam želju

:) bi ja usvojio da neko hoce da da rasnoga.... a za vucjaka sam se nadao da ce neko tako nesto reci.. a sto se tice tebe zoki... takvih sa ulice sam imao vise puta pa sam resio da uzmem jednog rasnog.

Zasto mora biti?? Je l uzimas za pozerisanje ili zato sto volis zivotinje?!

Белог.. или светло браон

vuchjak je moja preporuka,zhenkica,privrzhene do srzhi,poslushne,verne...
imao ih ranije,znam o njima,super su,dovoljno dobri za zezanje,dovoljno ozbiljni da chuvaju,sa decom su super!!

nemacki terijer, inteligentni i veoma vole gazdu.

Za to da vučjak hoće da pobegne ako oseti neku ženku, to je tačno. Imao je brat od mog tasta, vučjaka, pričala mi žena. Desilo se da pobegne pa se vrati. Mana im je ta da imaju veoma jak miris tj. smrad. Dobri su čuvari ali se povlače ako osete svoju krv za razliku od šarplaninca koji idu do kraja. Ako hoćeš psa čuvara dobro je da uzmeš šarplaninca a ako tvoja sestra neće onda uzmi neko sitno kuče, na primer pekinezera. Prgavi su, na nepoznate kidišu, zubi su im kao testera pa je vrlo nezgodno ako ujedu. Za gospodara sve čine. Mana, ne diraj ga dok jede, možeš izgubiti prst. :)

kriza je, a tog vucjaka treba hraniti, manji pas je bolji izbor.

U S V O J I!!! Znas li koliko ce njih biti uspavano jer su ljudi govna i pozeri pa im treba RASAN pas! Sramota!

Kupi kera koji daje mnogo mesa... :) U svakom trenutku mozes da ga rascerecis i stavis u zamrzivac... :)

uporedio si vuchjaka i sharplaninca?!!
sharplaninac je neopevano glup pas!!
ne treba tebi pas,kupi kera =]
svaki pas che da zbrishe kad ga spuca teranje,a to oko krvi,napada,to su gluposti,svaki pas ima svoju lichnost,ne mozhe se po rasi odrediti,da li je hrabar ili ne....
slushate priche neiskusnih laprdavaca.

E kucko mala bezobrazna.

e terijera me terao komsija da kupim :D inace on povremeno ide u lov pa mu trebala pomoc :D a kakve su zenke vucjaka kad im dodje teranje, ili kako se to vec zove, i koliko im to traje?.. mislio sam i za retrivera ali ima jedan covek blizu mene jednog ... dusa me zaboli kad god ga vidim... ker vise vremena provodi lutajuci kojekude nego u dvoristu i zbog njega sam ih nesto... kako da kazem... prestao da volim... nekako mi tuzno izgleda.

Onaj ko ce biti kaznjen dildom brutalno.