Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ovo salnjake jedeš Stefane? :O
    Salnjaci su smrt. Tri pojedeš i muka ti odmah. Nikad više.
    Ili su ipak normalne kiflice?

  2. Ovo su normalni kroasani sa džemom.
    A juče sam jeo salnjake, šta njima fali?

  3. Pa kažem ti, nezgodni su kad ih pojedeš u većem broju. Još ako ih tople jedeš, smrt! Eto probaj, pojedi 3 topla salnjaka pa vidi kako će ti biti.

  4. Više volim slane kiflice. Mogla bih 15 da pojedem :)

  5. Čuj tri, pa daj mi punu činiju tek izvađenih iz rerne i za 3 minuta ću ti je vratiti praznu.

  6. Ахахахаахахахах Вучице старамајко! Усвој ме! Јес' да једем пуно ал' зато умем да плевим мушкатле.

  7. Jes pa da mi isprazniš i štek za crne dane. Ne može to tako.

  8. Čuj tri, pa daj mi punu činiju tek izvađenih iz rerne i za 3 minuta ću ti je vratiti praznu.

    Tako sam i ja mislio.
    Pa eto, slobodno probaj ;)

  9. Čuj probaj, kažem ti, juče jeo.

  10. E svaka ti čast. Ja nisam mogao sebi doći posle njih. Pola dana povraćao.

  11. Danas bi po ovome pola sajta, čuj pola sajta, pola Srbije trebalo da bude u zatvoru :)

  12. Hahahhaha kako je ovo jako...

  13. Au! To Titovo vreme?

  14. Jeste...osudili ga što je lag'o da ne može da se zaposli. :-)

  15. Danas bi po ovome pola sajta, čuj pola sajta, pola Srbije trebalo da bude u zatvoru :)

    My thoughts exactly. :)

  16. Не кењај букснетино. Од куд сад тај ривалитет између тарзаније и вукајлије ? Па са обзиром на чињеницу да су им сви аутори потекли одавде и да још увијек просипају наше форе треба да сматрамо тарзанију нашим сајтом.

    Не серуцкај бледуњави. Никакав ривалитет не спомињем, већ само и искључиво чињеницу да ми се кења од 90% аутора који тамо пишу.
    Част изузецима.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.