Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Kad smo kod toga, danas sedim u kafiću u Amanu a preko puta je veliki Win win, dolazi radnik i počinje da se žali.

    Prvo kuka na gazdu, Andreja Vučića, drugo, oni nemaju magacine, ceo taj koncept je zamišljen kao šou rum, od svega imaju uglavnom po jedan komad, ti platiš i ne možeš odmah da nosiš, ove veće stvari. Nego platiš, oni tvojim novcem naruce od dobavljaca to sto si hteo i zatim ti dovoze.

    Kaze covek, sporet mi na akciji a ja imam samo jedan u objektu.

    Zato ih ima ko zutih mrava tamo, i svi rade na procenat. Zato i napadaju onako, bore se ljudi za život.

    Eto, to mi je ispricao taj radnik danas. Znaci, radi u onom ogromnom win winu, par hiljada kvadrati, ne one male prcvare.

  2. Progresija akorada je 90% ista, wrw si to hteo da kažeš, melodija niđe veze, a i ovaj Majk Firman što si okačio nemam pojma otkud se pojavio u ovoj priči, iako je šašava traka i ne žalim što sam je pustio. Mislim da si samo imao želju da napušiš Milana Mladenovića kurcem, a to je baš "Vukajlija 2012." fora. ;-D

    To mi je bilo najvažnije - da uvalim Firmana nekako i da se to nekome svidi :)
    A napušavanje Milana je evergrin, mislio sam.

  3. A za melodiju sam mislio ovo što svira na violini da je isto kao leva ruka introa, ne pevanje naravno.

  4. Che vu bez imalo sprdnje jel ti nije tesko da mi sibnes u pvt u 3 recenice kako si zavrsio na nz ozbiljan sam treba mi

  5. Može večeras, sad sam na poslu...

  6. Kad god, nema problema, ne bih te smarao da mi ne treba, hvala puno

  7. Meni ne treba al me sad interesuje znam kako su ljudi isli u vecinu zapadnih zemalja, skandinavske, australiju, al nz ne znam i sad me interesuje pa mi posalji

  8. Avionom jbg
    Edit: mislite da je seltik al nije prc

  9. Cekam che vu chekam :>

  10. Meni je poslao, mogu da ti iskopiram ako ga mrzi da kuca. Valjda on nema nista protiv.

  11. iskopiraj slobodno, ko zna kad ce imati vremena u tudjini

  12. Дошо Тома Пицулин у Парове и прича како искоришћава жене, а курве се као гаде и гнушају хахах, полива их човек.

  13. https://www.youtube.com/watch?v=w_QDRqRa2Dc
    bas je gospodin nosi odelo i kravatu i kad ide u obor da hrani svinje

  14. Koliko god i koji god deo da zumiram i dalje sam video samo jednu jebenu osobu u celom gradu. ŠKK, deluje jezivo. Ono, dan deluje lepo, ima do jaja terasa i svega, a nigde žive duše.

  15. Имаш тројицу на овом видиковцу/брдашцу што заузима добар део слике, а скроз десно на слици, поред оне највеће грађевине у том делу имаш ливаду са доста људи.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.