Prijava

Brt nemas gori pridev za zensko od slatka haha

Izlazila u perper ranije stalno, volela jami, tamo smo se najvise i vidjali

pune kase balkan štrase
dil je gotov nema nas

ahahah jel ih ovo zapravo rokaju ili samo upozoravanje??

inace mogli su samo da upotrebe one zvucne topove da usmere na njih i ne bi mogli da im pridju uopste pirati

a i sta su planirali sa ovim camcicima hahah

Prvo su rokali pored za upozorenje a kad su se priblizili skinuli su ih
Valjda ne ocekuju naoruzanje, gledao sam ulecu sa nekim kanapom se penju i sa nozevima upadaju haha ma divljaci jebeni ginu samo tako, to im je prolazilo valjda na pocetku kad niko nije ocekivao nije bilo obezbedjenja a sad ne znam sta rade
Pa ima klipova ne vide da je mornarica neke zemlje pa krenu pa im ovi jebu kevu hah

Brt par godina su pustosili sve sto naidje, dosta trgovackih i teretnih brodova je picilo oni ulete pokupe sve i brod i ode

Sad se valjda opametili svi pa idu naoruzani xd

Ne znam sta je ovo i kad je tacno snimano, ali ovakvo obezbedjenje broda je skoro uvek zakonski nemoguce. Nikakvo oruzje prakticno nije dozvoljeno na brodu, jedina sansa da ga polulegalno imas je da ti ga dostave u medjunarodnim vodama kad isplovis i da ga bacis pre nego sto uplovis na odrediste. A ako bi ubio nekog pirata uhapsli bi te cim uplovis.
A sta ste vi mislili? Svet je odavno skliznuo u mekomudiju...

na putnickim kruzerima nema oruzija ima samo zvucni topovi, uglavnom po dva komada, prico mi sef obezbedjenja samo upere to na njih ovi skacu u vodu sa camca kolko su glupi i zaostali ne znaju da se povuku sa camcem, nesvesni su sta se dogadja nego tako skacu u vodu da se spasu

Moj prijatelj radi na kruzeru, kaže da imaju privatno obezbjeđenje, nešto kao plaćeni vojnici, do zuba naoružani, ali su kaže i diskretni, putnici ih bukvalno ne vide, tako su pozicionirani, valjda da se putnici ne osjećaju neprijatno, nemam pojma. Prije nije bilo dozvoljeno oružje, ali u zadnje vrijeme da, upravo zbog ovih lobanja. Rijetki su kruzeri koji nemaju obezbjeđenje.

nepostoji nijedan kruzer koji nema sekjuriti, svaki ga ima...gomila fikusa i indijaca i niko ne da nije naoruzan do zuba nego maksimum sto mogu da imaju kod sebe je lampa eventualno neki victorinox nozic hahah....u svakom slucaju ne postoji kruz kompanija na svetu koja ima naoruzano obezbedjenje

Jer ti znas sve kruz kompanije

Pa ovo nije kruzer već tanker, klasični suezmax. Brodovi koji plove pod italijanskom zastavom mogu imati oružje bez problema, i najčešće se brave upravo privatnim sekjuritijem. Neki tipa Bahami i Sejšeli i pičke materine ne često ne potpadaju pod međunarodne organizacije pa ih je skoro nemoguće i provjeravati. U međunarodnim vodama i ako se porokaju na brodu koga boli kurac realno u luci pristanka broda?

ne ti ces da znas sve kruz kompanije aj bezi tamo

Ima ovaj film, dobar je, baš ova tematika, prema istinitom događaju: http://www.imdb.com/title/tt1535109/

Fazon ne sme da se nosi naoružanje i onda preostaju samo vodeni topovi i slično, prosto neverovatno izgleda kad šačica ovih jadnih nikakvih "pirata" preuzme brod od milion tona.

bas sam mislio veceras da pogledam, znao sam da se radi o ovome u filmu ali nisam znao da je ovakvo ludilo hah

iz ovog filma je crnja ovaj videli ste negde sig

https://akphoto2.ask.fm/576/644/529/150003028-1rk8dbn-3i2tifforgg331k/original/image.jpg