Prijava

99% ljudi koji igraju rulet, gledaju da igraju na istom ruletu. 1% ljudi igra za praznim ruletom.

Покушавам себе да натерам да жалим Енглезе

...ali ne ide moj milane, ne ide,otisli smo u kurac

nisam znao ko je ova riba.mozda sam cuo da se negde pominje,al joj lik nisam video.
odlicna romkinja.
da ne kazem da je bomba.hohoho

A još izgleda da je laka za ponijeti, jbg, kad izbije rat, gitaru na jedno i nju na drugo rame i preko 7 brda

Sanitarni, nisi čuo za Arijanu Grande, to je kao da nisi čuo za Aleksandru Prijović

a zašto je ona grande ako je mala ovako xddddddd

Doso malopre komsa da zove na svadbu sinu, ja sam kuci i trazim gde nam bese stoje novi peskiri i kosulje za te prilike i nadjem pistolj jedan zaboravio sam da ga imam. Hehe

Evo i jedna podela, video sam pedera kiborga i pričao s njegovim ocem jedno pet minuta, prestamen baja, uopšte ne mogu njih dvojicu da povežem, ali ogromna količina ljubaznosti izbija iz njih

Reko kiborgu da ga znam sa tevea, kaže "pa hvaaala" xD

Zulu, to je kao pare u zimskim jaknama zaboravljene

slabo u kuriru ima arijane grande,vise aleksandre prijovic

Još samo koncert da neki napravi i bombe će same doći

u kuriru glavna tema vukas i savo sto su tukli onog decka.do sad se pojavilo jedno 10 verzija zbog cega su ga tukli

Sad su zaboravili onu pevacicu ubijenu a?

ma di zaboravili.ukoliko kojim slucajem preskoce dan-dva da nesto ne pisu to implicira da imaju neko neverovatno saznanje.

samo fali da upletu vanzemaljce u pevaciocinu smrt pa da bude drama horor misterija triler sf

Lab kapiraš da je to nemoguće ili?