Prijava

ahahhah ja sam se pocepao majke mi, vidim klip i naslov ja reko nesto zanimljivo aj da vidim sta je ovo koji kurac i krece down under odjednom

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1673764729301347&id=895881187089709

Komentari su blago. "Goreces u paklu smrdo glupavi", "Mazićeš ti derane konje negde drugde, a ne na mom FB zidu", "crkni od gladi u lokvi vlastitih govana pls" itd

Reomir Saric
Dace bog da ga ubiju , a tebe nistarijo , tebe ce stici narodna pravda

Најгора појава интернета је овај Реомир. Штета што нема компилација његових коментара..

Hahahaha pap pobogu

Znate i sami koliko vredite, i niko vam ne sme napisati nista, uticaj ovo ono, ali ja hocu jer sam takav u zivotu, imam misljenje da neke stvari na valjaju , oseca se i po posecenosti, ja se trudim postujem pravila i radim na definiciji koju iman jednu dnevno, i ostajem neprimecen mada vi zelen lukac, kontraverzni i partizanka radite ovo, izbacite deset za redom gluposti i moze vam se.nije to to.nije fer, i nije za motivaciju, veveras ste me pokakili po glavi ovim postupkom i sav moj trud pogazili.ovo mi je novi prof i sedam godina sam na sajtu, zaboga kada nemate inspiracije iskulirajte, ovako je uzas! Caos

Hahaha ko je pisao ovo

Hahahahahahahah Papete jebem te u glavu ludu pokidah se na ovaj post

Paznja svima !!!
"Jedan tip hakera je ponovo na FB. Ubacuje svoje komentare u tvoje kontakte sa recenicama koje su vulgarne i uvredljive i izgleda kao da je otislo sa tvog profila. Ti to ne vidis (kao i virusi koji se i dalje vrte), ali tvoji prijatelji ih vide. Ovo moze da napravi probleme tamo gde ih nema.
Zelim ovim putem da kazem svim svojim prijateljima - kontaktima da ako nesto slicno se pojavi da znate da to sigurno nije sa moje strane. Iskopirajte ovo upozorenje i tako ce vasi prijatelji saznati i bice u toku..........KOPIRAJTE i ZALEPITE (PASTE)
na vas status (zid), nemojte share-ovati!
Moji prijatelji znaju moje objave i komentare, ali bolje da sprecimo pogresna razumevanja.""

Grok`Grok
Paznja svima !!!
"Jedan tip hakera je ponovo na FB. Ubacuje svoje komentare u tvoje kontakte sa recenicama koje su vulgarne i uvredljive i izgleda kao da je otislo sa tvog profila. Ti to ne vidis (kao i virusi koji se i dalje vrte), ali tvoji prijatelji ih vide. Ovo moze da napravi probleme tamo gde ih nema.
Zelim ovim putem da kazem svim svojim prijateljima - kontaktima da ako nesto slicno se pojavi da znate da to sigurno nije sa moje strane. Iskopirajte ovo upozorenje i tako ce vasi prijatelji saznati i bice u toku..........KOPIRAJTE i ZALEPITE (PASTE)
na vas status (zid), nemojte share-ovati!
Moji prijatelji znaju moje objave i komentare, ali bolje da sprecimo pogresna razumevanja.""

Milos-88
Grok`Grok
Paznja svima !!!
"Jedan tip hakera je ponovo na FB. Ubacuje svoje komentare u tvoje kontakte sa recenicama koje su vulgarne i uvredljive i izgleda kao da je otislo sa tvog profila. Ti to ne vidis (kao i virusi koji se i dalje vrte), ali tvoji prijatelji ih vide. Ovo moze da napravi probleme tamo gde ih nema.
Zelim ovim putem da kazem svim svojim prijateljima - kontaktima da ako nesto slicno se pojavi da znate da to sigurno nije sa moje strane. Iskopirajte ovo upozorenje i tako ce vasi prijatelji saznati i bice u toku..........KOPIRAJTE i ZALEPITE (PASTE)
na vas status (zid), nemojte share-ovati!
Moji prijatelji znaju moje objave i komentare, ali bolje da sprecimo pogresna razumevanja.""

hahaha a pao je kompliment i za konje bogdanove

ahahah sećam se da je penio u komentarima jednom kad smo ga prozivali

ova riba se zove Olivia Lonsdale