Prijava

Hocu da saradjujem na projektu pls

milenko topic reklamirao secam se kao mali sam gledao

Smorio međeda jebote sunce i priča i pička materina

Pa gde se seti ovog top pauera hahahaa jebem ti dan

Kada cete nam dati algoritam

https://www.imageupload.co.uk/images/2017/09/23/bitef.png otvaranje bitefa, jebali oca šta im sve nece pasti na pamet, kraj sveta nema dalje lolo

Vid ćunu prava pionirska
Koji je ovo kurac jebeni haha

Al ste zatucani balkanci ne kapirate umetnos jbg

sace snimak, izneverovo sam koje ludilo

Ja gledao nekih 10ak minuta, solidnu sisu imala neka plava. A i bio smesan neki debeljaner sa vencem na glavudzi

plava na snimku, dembeli na snimku :D presmešno mi bilo, moram to da dignem na net dok još ima odloženo gledanje i prilika da se snimi

Ako slucajno naidje the prof ili neko drugi ko prati kulturna desavanja nek mi pls objasni zasto su nosili krvave pelene. Em je gadno em se pickama ne vidi dupe od njih, bio bi im performans 23,7 puta bolji. Cenim da je neka bas glupava simbolika tipa dobile su pa se kolektivno reprodukuju sada uglavnom sacekacu sa napusavanjem debila dok ne vidim neko objasnjenje

da nije to umetnost performansa sto radi i marina abramovic.izgleda da ta umetnost ne moze bez golotinje, ali sve to ima dublju pricu verujte..

gađali su se nekim mesom živim, pa su valjda guzicama umakali to sve :D

fora kod tih performansa sto niko ne kapira sta je umetnik hteo da kaze dok on to sam ne otkrije, do tad kao gledaju zamisljeno, neki i masturbiraju vrv

mislio sam da je nova religija od hirsta najveci umetnički idiotluk koji sam video, al tek posle ovog kapiram da je ono bila sasvim prosečna umetnos lololo