Prijava

Pa ja sam pretpostavio da je onaj djembeli sa grozdjem i vencom neki grcki bog ali sam saltao kanale i vidim neke picke u krvavim pelena bacaju neke tverkove u pokusaju pa odgledao malo i nastavio dalje. Svakako je debilizam pogotovo ono smrkanje cmarova

Ako non stop bleji lik onda moguce da je Dionis xD
Na to sam mislio kad sam rekao guglajte koji Bog, ne znam nisam gledao predstavu niti planiram, za ovo sam cuo jos ranije ako je to sto ja mislim, nije ovo novo uopste nego se retko prikazuje jer logicno traje jebenih 24h, za to vreme Tilmo predje 3.5k km bez da napusti Naisus jebeni

I to sa zapusenim egr ventilom!

Dok je Jovan Ćirilov bio urednik programa Bitefa(znači, dok je bio živ), urgirao je da svake godine bude barem jedan dobar pederluk među predstavama, po mogućstvu na samom otvaranju, pošto je i sam bio peder, al izgleda da su ga dostojno nasledili

Moj burazer je kao klinac dobio honorar od pedeset evra da se pojavi u prva dva minuta u jednoj od tih predstava, a onda su se pederi poskidali i počeli da se polivaju mlekom i trljaju telesinama

Nisu hteli, bio je prestar za njih

Nije kao
To ćeš napisati

E, KOSMAJAC, ako ti je to pravo ime, da ga ti malo popušiš???

Pa deca su bre u pitanju, s tim se ne zajebava...

Radj u izijem modu

Hahahha jel ovo milica todorovic?

Jeste, ovo je pre nego što je udario pubertet, a nakon što je boh jebo

Ovde je bila i ciganka hahaha

Pa ne zaturaj mi sliku za goveđe ljude boktenejebo

Nećemo sad, u poslu sam, pogledaj film neki xd

Npr. bilo šta britansko, ove ričijeve kapiram da si gledao, sneča, dve čađave dvocevke, rokenrolu i sl., ali nisu loši ni ovi gde glumi sajmon peg, tipa shaun of the dead ili hot fuzz, nije baš da se iskriviš od smeha, ali ono, korektan humor s vremena na vreme