Prijava

U kakvom si poslu u 4 ujutru jebo te lebac blesavi

A slika je stara toliko da sam je i ja video

Ђедо је не пушта из руку

Al mene interesuje što ovi pričaju na engleskom
Jel ovo neko strano sranje ili srpski nije dovoljno kulturan za oovako sofisticiranu predstavu

Pa bitef je valjda medjunarodni festival, mozda je autor stranac

Својом мамутском представом, Фабр испоручује сјајан, моћан и, на више начина, јединствен приказ митова и легенд. Он нема намеру да модернизује или да се бави проблемима садашњице. Али, у исто време, он није заинтересован ни да демонстрира класицизам. Ово је чежња за безвременим, рођена из супротних вредности прошлости и садашњости која Фабровом позоришту даје тако снажан израз.’’

Симон Штраус, Франкфуртер алгемајне цајтунг

DOJAJA

Својом мамутском представом, Фабр испоручује сјајан, моћан и, на више начина, јединствен приказ митова и легенд. Он нема намеру да модернизује или да се бави проблемима садашњице. Али, у исто време, он није заинтересован ни да демонстрира класицизам. Ово је чежња за безвременим, рођена из супротних вредности прошлости и садашњости која Фабровом позоришту даје тако снажан израз.’’
Симон Штраус, Франкфуртер алгемајне цајтунг

Ili kako da obično govno prodaš ljudima kao umetnost.

Čitajući vaše postove, čvrsto sam uvjeren da je Fabr limite diskrepance u društvu podigao na novi nivo transcendentalnog, time pastoralno artikulišući sopstvene težnje xD

https://ibb.co/dFQ6dk ima nešto valjano ipak u celom tom haosu

Drlja picku neka trenutno

Pa to stvarno traje 24h hahahah

Bolje da su stavili onu plavušu da drlja pičku jbg

ček da ga sredim malo i podignem na vimeo

I nije to loše pseto što traje 24 sata mož da spavaš na predstavi a da ne ispadneš seljak haha još samo kad bi jeli govna i drljali pičke u tišini bez muzike i teksta

Jos da je interaktivna bilo bi top xd