Prijava

na rukama tvojim stoji prsten i sat zlatni
kasni su sati opet si neveran
na mukama gorim dodiri su alarmantni
mi smo riskantni ko brak i nevera

Svim pripadnicama lepseg pola i prijateljima prijateljicama poznatim i nepoznatim zelim na dan zaljubljenih svetog trifuna puno srece ljubavi uz poruku dase vole postuju budu iskreni jednim prema drugim dase spajaju nerazdvajaju u svemu

http://rs.n1info.com/a364442/Bg-Izbori/Saslusan-kapetan-Vojske-zbog-sukoba-sa-aktivistima-SNS.html

vojska cuti kad joj zbog botova hapse oficire... mada, izgubili su svaki rat koji je vodjen, ne cudi me... picketine obicne I treba ih jebati

U vojsku kad bi služio mene bi bilo sramota kad treba se skidamo goli jedni pre drugima i da se tuširamo.Bre jebote meni se gadi i kad devojka ide u wc zajedno sa svojom drugaricom.Ja negujem individualnost gde zna se prijatelji smo da se poštujemo, al toliku bliskost da se skidam go pred tobom pa ni u snu.

Ja koristim svaku priliku da budem go, u teretani se tusiram pa posle obidjem dva kruga oko svlacionice go, pa tek onda krenem da se oblacim polako

Meni su ovi SNS botovi tacno 5 puta dolazili na vrata. Prva 2 puta sam bio ljubazan i fino rekao "ne", treci put sam rekao "vec su vase kolege dolazile, ne podrzavam Vucica", cetvrti put sam im rekao da zapisu pored imena "ne podrzava" i da vise ne dolaze, a peti put sam im lepo i glasno rekao "ma nosite se u picku materinu" i zalupio vrata ispred nosa.

Zinat ima glasam Gangulu.

sta kenjas ti,bombase,gusterko maleni

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Natalia_Zabiiako

Gledam juče klizanje, pa sam je zapazio.
Sasvim prikladno prezime.

Sns botine uvek istom metodom otvoris vrata pogledas i zatvorsi bez reci. vazi sto cu da penim na debile.

Hit fm radio koji kao ceo dan uvek pusta neke baladice upravo pusta I JOS TE TRAZIM U MAPI LAZI

haha eno Seselj tvrdi da Zoran nije sam ubio Jelenu, ahaha kakav klovn jebeni jel ima jos neka glavica da glasa radikale

Pseto88 osim ako se nesto nije promenilo u medjuvremenu
Ja sam za Đinđića

nek mu je sa srecom

U Psetovu odbranu bih rekao da ga glasa jer ga glasao godinama i nece sad da menja a ne sto ga podrzava

Dosledan, svaka cast. I ja za zute glasam od kad imam pravo glasa, tako da cenim.

Razmislicu za ovaj put