Prijava

nema 50%, ali blizu... primitivni su beograđani prilično

To nije bilo jasno ni Saši Jankoviću koji je pravio kampanju za tunjave akademike sa Vračara i njihove stanove od 3.2m visine, a kojih ima ukupno 2500

Kakav raskorak s realnošću sve ti jebem

on je mislio da na izborima pobedjuje kvalitet a ne kvantitet ahha

sujeta nekih ljudi iz opozicije je jača od svega, znaju oni dobro šta treba, ali ne mogu protiv sebe... djitler radi pametnije... Realno napredni se toliko nude na tacni da je cudno kako to niko ne koristi, pre će biti da se radi o necem drugom

Dakle, ne žele vlast, wellcome to Seselj brain

Ja ću prvi ds glasam sns i nadam se što ubedljivijoj pobedi, samo da ne talasaju mnogo, na svake četiri godine potrošimo dve godine čekajući da nova vlast dovede svoje degenerike da zamene prethodne degenerike I onda čekamo dve godine da se osposobe sami sebi da skuvaju kafu, isti kurac koga god da stavimo na čelo države

Jedino što me sprečava da to postane moja definitivna odluka je što nisu mogli dve zgrade obične da dignu na vodi, a đilasova ekipa digla onoliki most

wellcome to Seselj brain

ahah ali bukvalno

Ja ću prvi ds glasam sns i nadam se što ubedljivijoj pobedi, samo da ne talasaju mnogo, na svake četiri godine potrošimo dve godine čekajući da nova vlast dovede svoje degenerike da zamene prethodne degenerike I onda čekamo dve godine da se osposobe sami sebi da skuvaju kafu, isti kurac koga god da stavimo na čelo države

Jedino što me sprečava da to postane moja definitivna odluka je što nisu mogli dve zgrade obične da dignu na vodi, a đilasova ekipa digla onoliki most

Kapiram objašnjenje, ali jbg... mislim ne može nikako u ovom mozgu. Ne mogu da prihvatim da živim u državi sa takvim sistemom vrednosti ne vredi. Za svaku od svakodnevnih stvari koju zaseru pada vlada u "normalnoj" državi.

Evo sinoć ili kad nazove predsednik kapetana vojske barabom. I niko a da kaže jebote. Načelnik generalštaba preti vojsci navijačima. Shvatam da je po sistemu kuvane žabe ovaj nesrećni populis toliko sjeban u mozak da ne zna ni kako se zove, ali ja ne mogu.

Cuti radj ovi i dalje imaju liste cekanja za zaposljavanje xd mozda bi bilo najbolje da sacekamo jos 4 godine da se bukvalno svi sa clanskom kartom uglave negde pa da vidimo sta ce onda biti. Ili da svi pristupimo stranci pa da nam svima nadju posao da ne radimo nista i da budzet bude prazan pa ce kurac da ukradu niko dinara nece imati pa gradjanski rat i da se proredi malo retardizam cenim da prvo najebavaju ovi urbani u saloncima lol

Mislim moram se pozabavim malo politikom sada prodao sam firmu mora se uglavljujem negde nema vise za radikale jer eto

ma treba jedna dobra prirodna katastrofa da nam jebe majku, pa da osetimo onaj proleterski duh kad svi nešto rade, posle deset godina bi opet bio isti kurac, al makar da vidimo kako izgleda kad je nebitno ko je na vlasti

Ko bre da prismrdi snsu da l ste realni. Imaju glasacko telo kao vojska da je, svi u 9:30 su na glasanju, pred svake izbore se prica da l ce sami preturiti 50% ili ce imati samo 40+%. Ljudi su napravili jebenu masineriju za izborne kampanje, nerealno nesto zaista. Vec godinu dana su u besnoj kampanji po bgdu i ne zale para da navuku jos 1% mozda.

Pa gde su tu trojanske liste, koje ce im doneti 8-10%, gde je SPS-JS, oni sad samo gledaju da ima sto manje odbornickih grupa u skupstini. Zato drndaju DJB-DVERI jer su tu oko cenzusa, i prave listu DJB pljacke i lopovluka Radulovic! i slicno. Preci ce Djilas, Sapic i Sutanovac od opozicije, eventualno DJB-DVERI. Zato ne drkaju patkice puno jer nema potrebe, vrte se oko 2-2.5% fazon.

Inace su izbori davno zavrseni.

Pređe šutanovac kurac, đilas i štapić da

DS bode preko 10%, ko god hoce opkladu moze

thilmo ljigavce potuljeni znam da mi ti dajes minuse.bas me interesuje kolko si naloga napravio do sad, ispadni covek makar jednom u zivotu i priznaj kolko naloga imas

Laby, ali kako znaš da je baš on? Daću ti par pluseva sa duplog, sa ovog sam već dao, nemoj se nervirati niš.

znam jer cim se pokacimo ovde odma dobijem minuse nema ko drugi siguran sam, jedini on godiama ima jedan cilj od koga ne odustaje a to je da me iznervira.ne nerviram se naravno koga thilmo moze da iznervira..

Ali sad se niste pokačili, ne razumem. Ne znam šta da ti kažem stvarno, sobzirom da mu je cilj da te iznervira, ti mu ispuni cilj, tj. jednom se jako iznerviraj, valjda će onda da prestane :/

ili bi se tek onda nalozio.to je mac sa dve ostrice.na kraju cu ipak morati da se obratim ovim kriminalcima iz nisa sto ih poznajem.ajkuli, boletu itd