Prijava

e do kurca moga da je ovoliko uzela hahah

a nije to njeno bombas njoj je to pozajmljeno na koriscenje odredjeni period

Inace apropo licne karte preletacevica, sjajna ideja nastampas pola miliona licnih karti I saljes svoje botove na glasanja, osvajas izbore sig...

mada ne mislim da je lopovija bilo kome potrebna, pokazace se na izborima ono sta svi znaju, da je Beograd sa okolnim opstinama najprimitivniji region Evrope, voleo bih da gresim

mislis zatucan i zaostao za svetom

Eno kladionice daju Vučku oko 48%, vladaće on još duuugo.

inace listu preletacevica je overio notar Goran Andric, surak Zlatibora Loncara, bas mi krivo da je ta budaletina ustvari prodani napredni bot, bio je zanimljiv onako malo

https://mobile.twitter.com/Ann_Novakovic/status/966626081313841152

Thilmo, 48% je sigurica, beogradjani I okolina su teski primitivci

ne znam otkud 48 u meridijanu pre neki dan 40 ili 41 sps 7

OK ima nekih delova grada, ali dzaba kad ti uzmes recimo Surcin npr... jebote to je ruralno leglo

Sad je 42.2 al svejedno, ubija na mesto.

U surcinu radikali imali najvece uporiste, jedino tu i u zemunu uzimali dok je seselj bio u hagu

Onda su demokrate rokale jako a sad sns. Sto bi otprilike znacilo da se zaokruzuje ili 1 ili radikali(mada su ga izduvali sad na zadnjem)

pa to, glasaju uglavnom vlast što je odlika primitivnih sredina

Ma nije primitivnih nego slepackih, svi se uvezali ne mogu da verujem ko je sve drug clan

to vuce jedno drugo jbg...

Pa nije jbg uopste ne mora neko da bude primitivac da bi bio slepac

Kapiram da na parlamentarnim uzme 50%, ovi "urbani" ne izlaze na glasanje, ovi penzosi i seljani mu prave većinu.

Ali kako u Beogradu da ima skoro 50%, koja je tu fora jbt?