Prijava

Nisam neki judeoljubac, ali ih je ovaj sahranio:

https://www.youtube.com/watch?v=35eEljsSQfc

Najjača nacija na planeti.

Moze ovaj da sere sta hoce za Jevreje po tim zemljama, sa mnom u prosloj firmi radio covek, majka mu srpska Jevrejka, cale sirijski Jevrejin, rodjen i zivi u Bg, preziva se Sakka. Eno mu familija po caletovoj strani cela u Damasku, njih oko 50, zive i rade normalno, koliko je moguce zbog rata. Odem sad na vikipediju kaze samo 18 Jevreja zivi u Siriji. Moj kurac, jebem li ih u usta lazljiva fasisticka. Realno jedina fasisticka drzava danas je Izrael, sto je onako, malo ironija.

Jebe jevrejima majku fasisticku haha

Sale, moram da pohvalim profesionalnost tvojih postova, ozbiljan si kupac i nema tu šta.

Маестро ♦
Jebe jevrejima majku fasisticku haha

Pa tebra cionisti jesu fasisti po definiciji. Samo sto niko nema muda da to javno kaze. Jedan od prvih fasistickih pokreta.

јесу најјача нација сиг™ чим су успјели да освоје европу својом пустињском религијом и зеленашењем маму им јебем говњаву носату коврџаву пустињску ја

па буквално, најексклузивнија група на свету. начи не мош с њима ако ниси они а ниси они и не можеш постанеш скоро никако. плус једини случај да се народ подудара са религијом.

Bilo bi gotivnije da su evropljani ostali pagani. Izlozili Jevreji ceo svet da se klanja njihovom mrtvom sunarodniku haha

Nema Demigoda, pa ću ja umesto njega da napišem

Jevreji- pičke malene.

јевреји >> муслимани

Gosh,hope he 's okay!!

Dijelim sa vukajlijasima pola para

Pola ja pola vukajlijasi dijelimo

Pa aj da podelimo, meni svejedno :)
Broj 5 je jak u tebi, Ćomi?

јбт сад нешто размишљам колико су београдски криминалци деведесетих били тужни људи кад су морали да слушају марка булата ака буџет синатру па ја да водим крај тј да сам неки јанг кнеле прво бих то говно неталентовано избацио у саву да не слушам онај промукли усрани гласић како уништава све што дотакне и онда пустио хале боп од треће собе да се опоравим док чекам да ми дб направи сачекушу јер сам друштвени паразит који зна превише о неком рандом срању

уств купио бих буљасу 20 колучи пенџера педерских са оним бојама топлим само да престане да се бави музиком и да се врати у смедерево мислим да је то поштено

Slušao sa ga par puta uživo dok sam bio krimilana devedesetih ne peva loše jebo ga pas al me nervira sto je bas bas statican

Чека се маестро да дође и каже како Булат јебе јако и како сте ви сви само љубоморни и завидни.