Prijava

Karta za finale sp>karta za finale vimbldona>karta za ceo f4 evrolige>karta za finale lav kupa srbije>karta za derbi fk kovacevac-fk mladost jagnjilo>karta za finale sp u odbojci>karta za finale sp u vaterpolu

ma da nema djokovica 95% ljudi u srb bi znalo o tenisu koliko i o bejzbolu.pare se vrte i u golfu, to su sportovi burzuja.tu ne mogu da se povrede a kad neko ima ogromne pare onda mu je jedina briga zdravlje i bezbednost tj da zivi sto duze.karta za SP je skuplja ali SP je jednom u 4 god

Da li je ovaj debil labokv u zivotu izgovorio ili napisao nesto sto nije opste mesto. Predebilcina

U nedelju sam pojeo porciju magičnih pečurki. Promenile su mi život.

ми смо мрвили печурке у буксну није ме дирнуло

Nisu bile sveze

Neverovatan preokret sam doživeo, shvatio sam da je planeta živa i da je sve oko mene deo mene

Mislio sam da ću izgubiti razum, al fora je što si tokom tripa totalno normalan i razmišljaš ko i uvek, samo osećaš i vidiš stvari koje nikada nisi primećivao, a bile su nekako očigledne... Da metaforički pojasnim: osećam se kao da sam ceo život blejao u mraku, a onda je pečurka upalila svetlo i sve mi je postalo jasno

Prljave narkomancine

ми смо мрвили печурке у буксну није ме дирнуло

pre 22 sata

Hahahahahaha sad pročitah ovo pa druže jesi debil