Prijava

Iako nisam gledao seriju jbg vrh je svakako

Mislio sam da ću izgubiti razum, al fora je što si tokom tripa totalno normalan i razmišljaš ko i uvek, samo osećaš i vidiš stvari koje nikada nisi primećivao, a bile su nekako očigledne... Da metaforički pojasnim: osećam se kao da sam ceo život blejao u mraku, a onda je pečurka upalila svetlo i sve mi je postalo jasno

pre 17 sati

Gde to ima i pošto je? hoću

od tih zescih halucionegenih sam probao samo 2CB, sto je blaga varijanta esida, nesto izmedju lsd i mdma (kako sam procitao na netu). slazem se s kolegom sto se tice percepcije boja, neverovatno su jasne i ciste, kao kad pikas citav zivot neku igricu na prasnjavom monitoru i neko ti predlozi da obrises monitor, a onda - bum,eksplozija koloriteta i nijansi, a ne umara. neverovatno.
setao sam ulicom sa odabranom ekipom, svo cetvoro pod dejstvom, svestan si svega i svacega, nema zmajeva i te picke materine, paranoje i takva govanca. izostrena percepcija maskimalno, fenomenalan osecaj, stvarno ne moze recima da se docara jbg.
negativna strana je to sto ne moze da se sluza muzika, nikakva, smeta, jer jednostavno blago razlivanje tonova mi je bilo nepodnosljivo za uvo, ali slusanje i pricanje skroz na mestu.
stotinu sitnih tripcica da ne nabrajam sad, uglavnom su boje zive, a sitne linije i oblici tipa opalo lisce u parku stvara iluziju jedva pokretljive mocvarne vode, a i crep po krovovima je umeo da zaintrigira s vremena na vreme :)
jedno vreme nisam mogao da se odvojim od jednog izrazito zelenog auta, jbg, morao sam da ga pomazim, sa sve osecajem da mi vrhovi prstiju potonuli u limariju i ostavljaju trag slican onom kad predjete rukom preko vode.
ima vec 6-7 godina od kako sam probao taj 2cb, jednom u civotu doduse, voleo bih bar jos jednom jer sad znam kako deluje generalno, za prvi put mi je bilo malo frka ipak.

edit> traje oko 8 sati, sat zagrevanja, pa se pojacava, u nekom recimo 5.satu najjace te bije, posle popusta naravno. nema sajd efekta sutradan, a ni evo vec 7 godina lol

Kako si lepo opisao, sutra ima da se zalepim !!

Manijak zaintrigiran sam probacu ako naletim na to u lokalnoj maloprodaji

u jbt musase, ne znam jel ovo smesno ili ne, koji mozak treba da budes da ubijes zenu, hladnokrvno pozoves policiju, cestitas novu godinu i bacis poneku foru :)

Manijak, 2CB je proizveo doktor (?) i hemičar Aleksandar Šulgin metodično u smislu da je hteo da istraži i usavrši sastav droge koja bi imala sličan uticaj kao LSD, silisajbon i mdma. On i njegova žena su se baš dosta esidovali 60ih koliko sam ja skontao i on je pionir u pronalaženju hemijskih supstanci sa efektima sličnim ovom što si ti opisao, verovatno u nadi da će pronaći nekakvo alhemijsko zlato koje leći sidu putem uma. Bilo kako bilo, pored 2CBa je pronašao još mali milion takvih alternativnih psihoaktivnih supstanci tako što je jednostavno pomerao i raspoređivao hemijske elemente i njihov sastav...

Brate, da se nisi malo previše uneo u to? Ono, drugarski pitam.

verovatno u nadi da će pronaći nekakvo alhemijsko zlato koje leći sidu putem uma. Bilo kako bilo, pored 2CBa je pronašao još mali milion takvih alternativnih psihoaktivnih supstanci tako što je jednostavno pomerao i raspoređivao hemijske elemente i njihov sastav

https://i.giphy.com/media/5HI3eHgT4i22I/giphy.webp

Evo jedne male istine za danas:
Ljudi su čudni. Ljudi i treba da budu čudni.

Velikibleče šta menjaš ostavi onaj ti je gif skroz na mestu bio

kultura je prirodna.

Nije mi se video al nema veze ok je i ovaj.

Postao sam ujak jednom prelepom dječaku

Ujak i ćale istovremeno ahahah jebao sestru bolesnik

E boh lepo brate ali ja mislim da ti je neko jebo sestru, mada nisam baš siguran xd