Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Jes malo neobično da se Kosmopolita koja je bila 24h na sajtu, odjednom prestane pojavljivati.

    Naravno, još gore je što sve ove uvrede čita iz ofa a ne sme da se uloguje i odgovori.

  2. можда се посветила свом животном позиву - прању гована са античких буља

  3. Antičkih bulja hahaha

  4. Hahahaha anticke buljee

  5. meni je npr smesnije sto joj je zivotni poziv pranje bulja nego rec “antickih”

  6. Thilmo
    Anticki berlioz

    hahahahhaha

  7. Hahha Zmaju ti kad me prozivaš ja se iscimam jako ne znam kako bih ti rekao ali prošao sam kad sam bio posterdžija pa se pržio itd
    Sad se nekad nasmejem nekad zaobiđem nekad kažem možeš da se napušiš kurca i meni i Kosmopoliti za koju sad kažete da je ovakva i onakva dok je bila tu ćutali ste ko pičke svi od babe kako je sad zoveš samo jebeni Bombas je pisao isto i sad i onda. Zapravo sad je i ne pominje hahah
    Śaljiv sajt je ovo tačka kom samo lagano

  8. Ajme Bohor, opet lazes.
    Prvo postoji par tema posvecenih pljuvanju doticne, tako da ta teorija da niko nije smeo da joj pisne pada u vodu.
    Drugo doticna nije banovana sa sajta, pa da je neko pljuje kad ne moze da se odbrani, vec je sajt napustila kad je izgubila ban dugme.
    I trece, o tome ko i koliko sme da pisne tacno govori to sto bez ban dugmeta ne sme ni da se pojavi, a kamoli nesto vise.

  9. Мир браћо и сестре.

  10. https://imgur.com/a/2kmxLf8

    Zao mi steneta, nadam se da ce ga pronaci, ali vristim.

  11. Haha mene je banovala na mesec dana jer sam joj rekao da je baba xD a radila je i gore stvari dosta. Naravno da ne sme da se pojavi bez ban dugmeta kad je svi mrze ovde osim bohora

  12. A secam se da je rekla kako ne zeli da bude moderator a kajzen nece da je razmoduje ahah

  13. ХАХАХ можда није украден, можда га однео ветар или голуб, можда се сакрио иза ципеле, постоје многе могућности

  14. hahahah najsmrdljiviji modovi su mi svi bili koji govore MISLIS DA JA OVO RADIM ZATO STO HOCU??? NECE DA MI DA RAZMOD....da da hahah nije jedina koja je to govorila bilo ih je jos

    kao da ne mozes da kazes e necu da modujem boli me kurac hahahah.....sta ce da uradi kaizen? kaznice te razmodom?

  15. Kosmo, javi se. Stvarno sad.

  16. Deer God, moguce i da ga je napalo mnogobrojno jato od tri vrapca.

  17. siguran sam da mnogi od vas ne znaju, ali ja znam, da je najmanji pas ikada bio upravo jorksirski terijer, odrasli kad je bio izmeren 113 grama i 6,3cm

  18. Je l' to onaj od Paris Hilton, papi mil njen?

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.