Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Brejvik je ciljao na mlade levičare.
    Mislim da je glavni razlog što "hrišćani" nisu imali toliko napada je činjenica da je mnogo teže tako nešto izvesti na zapadu, jer oni već imaju razvijene sisteme za prevenciju zbog skorašnjih "islamskih" napada, a nisu u fazonu da se kobejnuju u sred Rijada jer je jebeno nemoguće, a ovi po Srednjem istoku se sami samoubijaju sasvim dovoljno, kao da su Balkanci.

  2. To nema veze sa istinom. Hrišćani nemaju toliko ispada prosto iz sledećih razloga:
    1. Biblija zabranjuje ubistvo, jasno i nedvosmisleno, dok kod mudžosa u knjizi postoji slična stvar, ali i komentar da se neprijatelji mogu rokati. Dakle ostavljeno na neki način slobodnoj interpretaciji.
    2. Treba se biti realno da ono šta su mudžosi pretrpeli poslednjih sto godina na bliskom istoku, evropljani nisu nikad. Kompletne jebene masakre, teško je objasniti kakav pakao im je priređivan decenijama. Mi to uzimamo zdravo za gotovo.
    3. Civilizacijske razlike.

  3. U principu, nisu tog kalibra. Ovi drugi su mnogo vičniji odrastanju u ratnim uslovima i ratnom mentalitetu. Zapadnjacima je to postao napor, pa iako Amerika ima najiskusniju profi vojsku jer stalno nešto ratuju, "muslimani" imaju mnogo organskiju opštenarodnu ratnu kulturu, jer žive u tom stanju poslednjih xy godina

  4. Inače, ovo dovođenje Srba u vezu sa ovim masakrom za Srbiju može biti korisno.

  5. Ili ubitačno.
    Zavisi kako će da se završi.

  6. Pa korisno za sve Srbe osim za one na Novom Zelandu. Xd

  7. овај није био хришћанин већ мим лорд

  8. бели људи мимују тврдо

  9. Koliko vera ima uticaj kod psihički obolelih ljudi?

  10. Pa mnogo, samo je oni tumače sa druge strane.

  11. Če-vu dao izjavu za B92. Xd

    B92: Samoproglašeni "fašista" na sudu, Srbi u strahu od osvete http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=03&dd=16&nav_category=78&nav_id=1518394

  12. A onaj kad pripaše eksploziv i ode na železničku kurac ga boli da l će i muslimana dole da bude 25 od 100 ljudi iako je on musliman
    Dobro ovaj kad s namerom ode u džamiju to je drugo hahah

  13. ахаха али увек ми криви јебо маму

    ако нападну србе на новом зеланду онда је логично да и срби у босни нападну муслимане, то је нека дневни аваз логика јел да

  14. Kako si samo jadan Klempane.

    Jebala vam crkva mater treba vas sve poklati majku vam treba silovati jebo vam mladic djecu

  15. Хахаха.

    Ма Срби криви 100 посто.

  16. Novozelandski srbi kolač vam je spremljen.

  17. Petar Pan Pezo$
    a jebo mamu bukvalno forum prsti po cela strana se ispise za 5 minuta ja cim dodjem svi odu kao evo ga ovaj smarac garant imate neki skriveni cet gde pisete kad ja dodjem

    ovaj osjecaj i ja imam uvijek, ali ne ostanem kasno na vece na sajtu, a tad izgleda vecina ljudi se raspise.

    Ovo je u rangu onoga kada se Bohor valjda napio pa me pitao da uporedimo kolika su nam PRIMANJA, jebote kad tad nisam pao sa stolice :))))))))

    ahahahaha

  18. nenade, druuuuze. ma o kojem ti nivou pricas, ti si jebena tracara, druuuuze hahaha

    ja tebe ne zajebavam. mislim uvijek si bio predmet sprdnje na sajtu, ali ovo sada puca na sve strane. transfer blamčuge koju izazivas kad te vidim da nesto pises se moze porediti sa onim sta mi se desi kad gledam gnjatu kad gostuje kod one dvije prepicke. zato cu te sad zvati gnjata. na stranu to sto si picka pa ne smijes ni red podrske napisati za svoju tracarsku muzu kosmopolitu. ona je izvrsila sajtovski harakiri i vise se ne pojavljuje na sajtu, a ti je ne smijes braniti nakon svega sta su ljudi ovdje pisali o njoj, pa se cini da se slazes sa tim sto je ljudi ovdje iz dana u dan hrane kilometrima kvrgave kurcine, i da je to sve opravdano jer je istina. zato se ti batrgaj koliko god zelis.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.