Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Irina je cudo jbt, narocito uzivo.

    A ova klinka iz Liliac, boktejebo!

  2. lebac ti razeni sta radi.preslusao sam enter sandman i vrhunski je.
    moj doprinos je klasika
    https://www.youtube.com/watch?v=Tt6_65LDZ60

  3. nije mi cudno sto je bas pezos iskopao ovaj snimak haha

  4. Sta ste se ovo uspanicili, Naser seta Valjevom haha pa valjda ga je vidio neko, nije valjda morao sliku da objavi

  5. Kako vas lazu i mazu ovaj kurir i blic, imate li vi medij da nije pod vucicevom komandom

  6. Kako vas lazu i mazu ovaj kurir i blic, imate li vi medij da nije pod vucicevom komandom

    MENI MALO SMEŠNO KAD BOSANCI PRIČAJU O SLOBODI MEDIJA

  7. Meni je smijesno da se Naser morao uslikati i objaviti sliku kako bi vi saznali da je u Srbiji

  8. Haha dusane jes bosanac ali ne zivi ubosni pa moze da kenja jbg:)

  9. Haha dusane, ne radi se ovdje o medijskoj pristrasnosti koliko o medijskom omalovazanju vlastite drzave. Ako pises da ti se osoba sa zabranom ulaska, seta drzavom onda moras da imas dobre dokaze za to jer jasno upucujes na nesposbnost drzavnih organa da sprijece ulazak. Mislim da nije u Srbiji ni bio ali elem, novinari su pohrlili da naprave senzaciju. U BiH moze svako da udje jer ne postoji medjuentitetska saradnja, u Srbiji je drugacije

  10. imate li vi medij da nije pod vucicevom komandom

    Не. Можда си ово саркастично написао с намером да подјебаваш, можда се само мени чини тако, али ништа није овде претерано и преувеличано, буквално сви медији су под Вучићевом контролом.

  11. Plidu, zar ti nisi pisao u zenskom rodu jedno vreme? Msm kako mi sad da znamo jesi li ti stvarno musliman ili ne, kad se uzme u obzir da si bio zensko. Mozda si lazni musliman kao sto si bio lazna zena.

  12. Можда је транс-муслиман, оно муслиман заробљен у телу хришћанина, односно можда и хришћанке.

  13. Nisam sarkasticno napisao nego ne vjerujem da bukvalno ne moze covjek otici na neki vas portal da nije strasno privrzen vucicu. Jedino N1 Srbija pratim, oni su neutralni

  14. Juce ga volis, danas malim slovom. E troldzijo stari

  15. ne uzimam te za ozb

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.