Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Vucic > Obradovic

    Od dva zla, i po nas i po vas, bolji izbor Vucko je.

  2. bolji izbor Vucko je.

    Нема избора уопште. Вучко ће остати на челу свакако, ови протести само служе да будалама одвлаче пажњу, свако нормалан зна да у Србији опозиција одавно не постоји. А чак и да дође Обрадовић или неко трећи, опет ће радити исто што и Вучко, јер су сви марионете и раде шта им се каже.

  3. Koje jebeno preseravanje sa konstantnim pozivanjem na Đinđića. Inače pio sam sa ovom njuškom pre jedno tri godine kafu, kada sam radio za BITEF, i tada je bio znatno ležerniji. Valjda nije to doživljavao kao javni nastup.
    https://www.youtube.com/watch?v=ATTTnd56bW8

  4. Sto drkaju kurac svi u komentarima na ovu voditeljku koja je solidno iritantna

  5. Sto drkaju kurac svi u komentarima na ovu voditeljku koja je solidno iritantna

    U tom iritantna je odgovor

  6. Jbt, pa ima li šta lepše nego se seksualno iživljavati nad iritantnom?

    EDIT: Nikad je nisam ni čuo kako govori, samo znam da je buduća predsednička kandidatkinja ispred DJB.

  7. Jer je postalo sizenje. Em nije neka picka, em je preiritantna, em je emisija gowno, pitanja su koje tri stvari bi poneo na pusto ostrvo, cak i flertuje s gostima verovatno ih tako i dovodi, vrlo je zavidna i dala bi dupe da postane poznata vidjena slavna, studio da ne komentarisem, pokupila stariduju sto je keva donela ko miraz iz random selendre.

  8. e bas znam par likova koji ne mogu da dodju do daha kad pricaju o njoj, nije mi ni onako iritantna da bi je zivotinjski izjebao jer mi je iritantna, vise mi je bezveze glupacica neka sto misli da je pametna ako koristi komplikovane reci

  9. Jedino zanimljivo u vezi s njom je kad joj je lepdensovala sajsi mc u kptmu

  10. Tripujemo se o nekoj seljackoj drzavi Srbiji,kako smo eto 80-ih bili progresivci, zlatno doba i sta ja znam.

    Lepa Brena je album Bato Bato ti si zlato prodala u 1.100.000 primeraka, dok je Azrin Ravno do dna tek po nekim reizdanjima uspeo da nabudzi nesto blizu 100.000. U isto vreme Rokeri s Moravu prodaju Krkenzi kikiriki everi dej u 320.000 kopija.

    Jebem te balkansko poluostrvo na kurac te nabijem. Bilo si govno i bices.

  11. Hahaha dobar osvrt bombas

  12. Cudi me da je govnurda od Azre prodala vise od tri cd-a. Al jebiga, pomodarstvo, kopiranje amerike itd

  13. Nisi iz Sapca i nikad neces biti, samo da se zna.

  14. samo znam da je buduća predsednička kandidatkinja ispred DJB.

    Haha, ovo nisam znao, eto jos razloga da nikad ne glasam za njih. Ako postoje jos

  15. Zapozorje mi se svidja, ali zar nije "marka" domaća reč za "brand"? Mislim, ne zvuči ni ona baš domaće, mislim da iz Francuskog potiče... i "firma" nije naš izraz. Evo ne znam majke mi.

  16. Без старца нема ударца.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.