Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Počelo je, Erdoan nas proziva za masakr i kaže koji Kiwi dodje u Tursku da se kurči za ANZAC hodočašće, vratiće se u kovčegu. E sad mi je proključala krv!
    Vinstone, vodi Kivije svoje, vodi Kivije svoje!

  2. Možda su pobedili bitku na Galipolju, ali su izgubili rat!

  3. realno svaka cast milojku.

    a golubovic da je iole bitan u podzemlju odavno bi ga ubili. to mu neko treba reci. sad kad izadje iz zatvora nece ni izadji iz rijalitija. nadam se da ce se nekome zamjeriti pa da ga ubije.

  4. Che-Vu
    Možda su pobedili bitku na Galipolju, ali su izgubili rat!

    s tim da ih zapad sad moze unistiti 10 puta u sedmici dana. do te mjere porasla razlika u snazi.

  5. Nikad je nisam ni čuo kako govori, samo znam da je buduća predsednička kandidatkinja ispred DJB.

    Ako ovo nije razlog da želiš da je maltretiraš skesualno, ne znam šta jeste.

  6. Che-Vu
    Počelo je, Erdoan nas proziva za masakr i kaže koji Kiwi dodje u Tursku da se kurči za ANZAC hodočašće, vratiće se u kovčegu. E sad mi je proključala krv!
    Vinstone, vodi Kivije svoje, vodi Kivije svoje!

    Znaci opet se koljemo sa Turcima

    https://thumbs.gfycat.com/AngryInsistentAmmonite-size_restricted.gif

  7. Svaki belac, Evropljanin, mora da u srcu cuva zelju i zadatak da Konstantinopolj bude nas ponovo.

  8. na ovoj hrvatskoj novi krenula neka serija Ljepotice i genijalci, tipa neki soc eksperiment upoznavanja gde spajaju kurvetine ove starlete sa likovima poput naseg Cara, istoricare, kiberneticare i to, mislim da bih voleo pogledati

    https://i.imgur.com/ASZAbw0.png

    https://i.imgur.com/yFF5iJD.png

  9. stari je to format.
    ja prije gledao na jednoj njemackoj televiziji. bile dobre picke te dvije sto su ucestvovale.

  10. Kako se zove picka ona sto je bas dobra picka, bila u onom kvizu izvedi me ili tako nesto, gde dodje random lik i njih 30 riba svakakvih na pinku bilo. Je l postala kia kockar i zasto ne?

  11. Ima 27 cm kurac dečko
    Tu sam prekinuo klip, 13 sekundi tipa

  12. al to je mozda i jedina pohvala nekog drugog koja je ikada izasla iz kikijevih usta....uglavnom voli samo sebe da pohvali

  13. Parin, Perin, Parparin
    Pusti Žabu skoro bio u Balkan info da vidiš šta on kaže za njega hhah

  14. evo ga sad gledam kod onog celavog....al ne kontam poentu gostuje u jedno 7-8 emisija i svuda ista pitanja i isti odgovori

  15. хвала ти за овај клип пезосе, 61 минут чисте забаве

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.