Prijava

Srećno i tebi bilo Manijače

stratimir
Rešio da postane ćale, najmanje 10 pištolja i automatskih pušaka pod šatrom biće

Ovo je tačno, mi smo četničko selo

Ima nazad, konopche o luster i polako

Salu na stranu, chestitke, i da manje drkate kurac ovde, sramota ozenjeni ljudi, evo vidi bombija

Uvek ćemo dolaziti ovde
Bolje da drkam Remea nego da se svadjam sa zenom

Jel mozemo nekog skrndelja i BobRocku da nadjemo, da ozenimo i njega. Sto smo svi bambusali itd, i nju da udomimo i njega da napravimo polucovekom. Ziva je dusa, oce i on svoje. Musko je.

Štancaj decu i ne žali Bohore, iza nas ionako ništa drugo ne ostaje

Popiću jedan vinjak u kafani u tvoje ime iako ne pijem

Maksimum tvoje škodljivosti je impotentna mržnja prema nekome/nečemu

Ljubomoran si na Bohora jer eto, momak je izgradio poslovnu imperiju, evo sad će izgraditi i svoju porodicu, doći će mu 200 drugara na svadbu pod šatrom, razbušiće ceradu rafalima, pokrenuće u sebi večitu euforiju, povešće se kolo oko celog Kosmaja, a ti... Ti si ništa

Bohore, druže, sve najbolje u bračnom životu!

Ahaha ali boh brat OBELEZAVA prosidbu sa 120 ljudi

Meni svadba tolka bila

El će bude pogača i sve te ostale peripetije po tradiciji?

Ja joj nakačio prsten, rekoh sad sam te tagovao i to je to lol. Prošle nedelji moji bili kod njenih na upoznavanje i ručak, sledeće nedelje će njeni kod mojih, taman da im kažemo da planiramo neki restorančić u sopstvenoj organizaciji za fazon tako nekih 100-120 ljudi tamo na kraju proleća kad prođe veliki post i Uskrs, tj ako korona dozvoli

sto da ne, uzme pare, a gosti poboljevaju od korone, taman ne mora da im vraca posle

cestitke, bohore

sad sam te tagovao lol

Cestitke i od mene, nek je sa srecom!

Bohore, čestitke!!!!

идемо ćetnićke orgije бре хахахахахахаха

https://www.facebook.com/PlemeKuci/videos/1717768438372499/