Prijava

Auh jedva cekam da pogledam ovo

Naleteo sam na ovaj citat:

"Ozbiljna istraživanja su pokazala da inhibicija spoljašnje ekspresije pozitivnih emocija smanjuje njihov subjektivni doživljaj, ali ga ne smanjuje kod negativnih emocija. Narodski rečeno, ako se radujete ali vam je neprijatno da to pokazujete pred drugima, vaš doživljaj radosti će se umanjiti. Začkoljica je u tome što se to neće desiti u slučaju neke negativne emocije. Ona se, ukoliko je suzbijate ili prikrivate ne smanjuje, moguće je čak i da se vaš unutrašnji doživljaj te emocije uveća i produbi."

Zanimljivo. Mislim da čovek treba da nađe način da izrazi pozitivne emocije bilo gde i bilo kad.

Pa to mi treba reci svaki dan. Svako jutro
Jebe me ta usporena agresija pa prsnem svako malo pa se resetujem. Napet sam ko treger a numem da se kontrolisem iako znam da sam dobar ko hleb

Tukao sam se na smrt sam sa 7 ljudi, upalio mi se auto u vožnji pucao pare na pokeru i sve što može da zadesi jednog mladog ludog samo lude žurke samo luda zezanja lika ali se ni približno nisam usrao ni u jednoj situaciji kao malopre kad sam zaprosio devojku

Alo druže znoje mi se dlanovi mani me

Bravo Bohore sve cestitke. Planira li se svadba, zna li se sta?

Čestitam boh, i kako je prošlo?

Rešio da postane ćale, najmanje 10 pištolja i automatskih pušaka pod šatrom biće

Čestitam burazeru, ja eo pre skoro 2 nedelje takođe verio devojku, nije baš svejedno iako u glavi znaš da je to to i da ste već u naznakama pričali o tome, al opet neki rovac ti kao keca mozak haha
Pa nek je nam sa srećom, NEMA NAZAD!

Ti si pička, i to lažljiva pička

Ma živimo zajedno dosta i salu smo zakazali za 120 ljudi sad da obeležimo samo pa svadbu na jesem da zakažem ko čovek sve je bilo poznato al kurac
Hvala vam ljudi
Lepo je prošlo nema šta

Jebem te kragujevčanine

Mada će Stokerova storija više ličiti na "Ranjenog orla", prebacivaće joj ceo život što nije ušla nevina u brak. Pa što si je ženio, burza?