Podijeli sa Vukajlijašima

  1. A brate javio se neki bivsi marinac sto je kao obucavao avganistansku vojsku. Kaze podele im opremu vec sutra ujutru oprema na pijaci u slobodnoj prodaji. Ne mozes jebote tako. Prvo im podigni ekonomiju, pa da ima sta da brani. A ne da gaji opijum za siptarsku mafiju da bi finansirali Kosova Republjik i moderat rebel glavosece u Siriji i Libiji.

  2. https://youtu.be/OQbg2cf8z4A

    37:26 Tanja Bošković multipl orgasm.

  3. Bohor je postati otac jednih prelepih blizanaca

  4. dvoje valjda? sa srwčom, da su ti živi i udravi i pametni i lepi na majku

  5. Pa jedan par to su dva djeteta
    Hvala brate daće Bog

  6. To je veliki blagoslov, cestitke

  7. ЧЕСТИТАМ БОХОРЕ ДА СУ ЛЕПИ И ПАМЕТНИ НА МАМУ АКО БУДУ НА ТЕБЕ ВОИМЈА ОЦА

  8. Свака част, нек су живи и здрави.

  9. Bravo, Boxore, nek sve protekne kako treba, srećno gđi Boxorki, popio sam jednu rakiju sad u to ime

  10. Hoce li biti neko pice besplatno znam da se nismo puno druzili ali je red

  11. ČESTITKE BOHOR SAD CU DA ZVEKNEM JEDNU KAJSIJU

  12. Cestitamo Bohore, ja sam pjan od jutros kao da sam znao da valja popit.

  13. Radio ja otprilike mesec dana jedan posao i jedan dobio sina mislim i objavio da su svi pozvani u viber grupi ja ga video taj dan reko nek je sa srecom on ni da spomene da mu dodjem na kucu ja reko koja je ovo jajara vise mu se nisam ni javljao u svlacionici
    Svaki dan trpim ovakva ponizenja nije samo ovo, odvojen sam od drustva, odbacuju me itd ne znam vise sta da radim da se ubijem

  14. Haha hvala vam ljudi
    Ljubim vas
    Ja sam pijan od kako sam saznao da je sve ok al to je moja dužnost

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.