Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Mesni ozbiljno pretenduje da postane najbolji meme maker vukajlije, ako to već nije postao

  2. и и и идемо свет јаче и луђе

    https://www.youtube.com/watch?v=ztqyr2rZElE

  3. Brate ako anti belačka zionistička kampanja siluje sa pranjem mozga i ovakvim kontentom ne znači da je sve ošlo kurac, iskreno najbolje što možeš da učiniš kako bi se i ti i mi spasili bespotrebnog defetizma i debilizma: klik na one tri tačkice pored recommended videa i klik na "Not interested"/"Don't recommend channel"

  4. пут уништења, напад на децу, породицу. ако није било јасно пре 10, 15 година, сада јесте.

  5. iskreno najbolje što možeš da učiniš kako bi se i ti i mi spasili bespotrebnog defetizma i debilizma: klik na one tri tačkice pored recommended videa i klik na "Not interested"/"Don't recommend channel"

    Ma ne vjerujem da moze to nesto, eno koliko su pljustali dislajkovi na kovid propagandu i Bajdenove videe, zelena traka se nije ni vidjela na 90% tih videa, i jedino sto se postiglo je da YT iznenada odluci da skloni dislajkove potpuno, nakon 17 god, vidi kurca

  6. Jutjub videima sa 5k pregleda protiv porodice, deco cuvajte dupe ode sve u kurac ko poslednji izadje nek ugasi svetlo foto video

  7. Је л' довољно 18 милиона да угасимо светло? https://www.youtube.com/watch?v=M0O7lLe4SmA

  8. поричи очигледно гамби колко оћеш. неће да нестане.

    deco cuvajte dupe

    управо је у току максвел случај. јел си чуо за епстин, ендру виндсор...

  9. Већ сам ово коментарисао али говно које сам окачио је најочигледнија промоција педофилије коју сам видео до сад(не виде се у том клипу главни детаљи) и то говно је добило награду на Санденс фестивалу чији је суоснивач осуђени педофил.

  10. ма јок брате трипујемо ми. кажу на си ен ен - у да је све то ок. елите нас воле и никада не би повредили децу.

  11. Трипујемо, да.

    Више детаља: https://www.youtube.com/watch?v=exCNHEGnZ5M

  12. Eh fat money chubby dok je imao kršten content i pre nego što je postao twič retard, malo bolja vremena.

  13. nemojte tako povredićete osećanja dečku gambijeve žene

  14. 5k pregleda

    Sad već 8k al ipak mislim da tek 29. 5. možemo da počnemo da komentarišemo kad pokupi trakciju jer gambi voli da su brojke jake ovako mlatimo u prazno.
    "Šta do sad nastradalo samo par stotina hiljada ljudi od nenadanih srčanih problema? I ti to vezuješ za vakcinu ma ajde beži zovi me kad krenu milioni pa ti možda i poverujem"

  15. Isto su me pitale, stotine i stotine hiljada nenadanih srcanih problena

  16. Jeri ima neka problena

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.