Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Preslab je ovo skandal da bi se polemisalo

    Vil Smitov skandal je isto bio mekan ali makar je pokazao da ne možeš od baš svakog crnca napraviti čoveka koliko god da ga izlažeš kultiri, afirmišeš, odevaš u svilu i kadifu

    Crnci imaju taj dualizam duše da su ili ngolo kante ili idi amin, nema izmedju, eventualno samo stringer bel

  2. Dok behah mlađano momče, bejah i demokrata i globalist i mišljah da su svi ljudi isti. Nisu. Nisu boggajebo, koliko god bih ja prvi želeo da jesu. Neki ljudi se ne zaslužuju zvati tako, a određen broj čamuga spada u to. Da ne bude Kameni rasist uaaaaa, dobar dio belčuga također spada u to. Međutoa, woke kultura i mekani zapad su učinili da je napad na čokoladnije momče automatski klasificiran kao rasizam, bez obzira tučeš li ti lokalnog nvankvokanua jer si rasist ili jer ti je probao silovati sina. To mi ide na kurac sve više, jer sve više uglješa koristi kartu rasizma kako bi se izvuklo iz govana koje sami naprave, čak i u tolerantnoj Jevropi.

  3. Tako bih tero uz kurac tamo ko klintistvud u grand torinu

  4. što je ovde toliko mrtvo poslednja dva dana, jebem vam žene, decu, poslove i živote, pa šta je preće, sve te navedene gluposti ili vukajlija?

  5. https://vukajlija.com/autori/popularni/definicije/2022

    ladno se resetovale statistike za čitavu godinu, šta će sada jadni analni osvetnik, srbski del boj i škodislav?

    edit: a bogami izgleda da su i svi bodovi ove godine zarađeni isto obrisani, jer sam spao sa +91 na +73.

  6. Haha i ja sam grohnuo s bodovi, zvao profa da mi provjeri imal kakav hejt nalog da me minusira maikumujebem ali izgleda da je ošlo sve u kurac na sajtu

  7. a mogu misliti na šta će sajtara ličiti kada (ne ako, već kada) ukine i forum.

  8. tamo gde je Prof neko mudo, a glavne vedete nekakvi mesni narezak, kamenofil, cuka bulja mali mujo... to je u samom startu osudjeno na propast... ja sam bukvalno duhovitiji i puniji zivota kad sam nafikasan u 4 ujutru posle litre votke i upravo saznao da mi umrla baba i Dule Vujosevic

    jebene nubare neduhovite

  9. protuvi kroz tu svoju glaventaru da više nije 2011. i da je ovo govno crklo i da su sada ostale samo muve. ne možeš da očekuješ da će isto biti sada kao pre 11 godina nakon šta se sve desilo ovom jadnom sajtu, komičaru.

  10. uWu bombaš.
    Možda si očekivao glađenje testisa opet?
    Mrš u Lipolist, zlostavljaču dečaka.

  11. pa pukla ga kriza srednjih godina, šta se tu može.

  12. Daleko od toga da se tako važan čovek ima vremena zanimati nebitnim pušikurcima. Možda snajpuje samo 80% vremena u svojoj abibas skupoj trenerki.

  13. Efikasan nafiksan - nafikasan

  14. e pa smetaju mu anonimusi komunjarski džvedžaški što mu ne šaljemo svoje privatne informacije da nas može doxxat kada hoće, sram nas i stid bilo, baš smo govna.

  15. Zamisli biti srednjih godina i ložiti se na džvežda partizan priče. Džabe, provincija se ne može izbiti iz čoveka.

  16. dobro, nemoj da ga naljutimo sada, nazvaće nas anonimusima i reći nam da mu se napasemo muda.

  17. gledaj ti ispisase celu stranu kao 'odgovor" na trabunjanje legende, kakvi nebitni likovi jebeno, bukvlno slovo nema veze sa slovom kakvo zalosno tracenje resursa i tastature...

    ulepsaju mi vece svaki put

  18. Sad mu kliknuo na profil. Na večitoj listi, bombi zauzima časno 108-mo mesto. Sad probajte svariti tu činjenicu. Postojao sajt popularan u Srbiji i RS. Prije deset godina. Tada se za defku Čvarak je bombon od svinje dobivalo kilo pluseva. Ti si i dalje stoosmi. Imaš ženu, decu. Lepo. Nakon deset godina dođeš palamuditi o srećnim vremenima kad si bio stoosmi ali se znao neki red.
    Dok te ta zajednica pamti po slikanju trenerke, doksovanju malih bosanaca i džveždi.

    Nije ni smešno, Slaviša. Tužno je.

  19. kakvo nebitno trabunjanje jebeno, bukvalno bih pobegao glavom bez obzira da moram provesti pola sata sa smaracem

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.