Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Što mora japanac da jede govna tolko kad je već napravio optimalnu i idealnu palicu kad je dizajnirao onu za PS1, sve nakon toga je bilo uzaludno bacanje sredstava koje ne može ni promil da priđe savršenstvu PS1 palice.

  2. meni nikad neće biti jasno ko bi normalan koristio džojstik i samim tim konzolu pored miša i tastature. bacanje para iskreno, ali neke ljude to radi zbog razloga meni potpuno nepoznatog.

  3. џојстике повежеш и пикаш фифу пес ромтал комбат или онај текен то ми само пада на памет а оно да играш типа цс и коло дути па глупави американци шта очекивати

  4. Ni prekodni nisam svlado jbt onaj sa kockicom i xsom, posebno me jebali oni dodatni dzojstici gore. Ovo govno deluje jako lako lomljivo

  5. žagao sam srednjih 2000-tih nes jer se tada bilo teška sirotilja. džojstik je za vreme nes ere bio u redu, a danas ko ga bira preko tastature i miša je budala nenormalna.

  6. Aj ne seri snime ok je za multiplejer home varijanta i za neka onlajn govna.

    Kao da se svakom smara sa tastaturom i misom ko tebi koi nikad nisi imao repa za ovo vnugo.

    Objasni sad kako je net na mobilnom beskoristan pls

  7. Dzojstik za sportske, poneku arkadnu voznju i tabacinu, za sve ostalo mis i tastatura, volan za ozbiljnije voznje.

  8. ko ga bira preko tastature i miša je budala nenormalna.

    pa naravno osim za pes, nikad mi neće biti jasno da neko uzme u ruke palicu da igra neku rokačinu tipa getea ili red ded ili kalodjuti, pa čak ni neki rpg sa elementima streličarstva

    kako brate kako nišaniš, el si kršten šta će ti to u životu uzmi miša brt veruj mi najbolji odnos cene i kvaliteta

  9. nikad mi neće biti jasno da neko uzme u ruke palicu da igra neku rokačinu tipa getea ili red ded ili kalodjuti

    Secam se lika gajba pored koji je ovako cepo igrice, psovao jebo mamu non stop ko snime. Onda zastane kae sam sebi: 'Minjaaaaa, zasto tako rizikujes opet'.

    konjina neki bio ziveo sa matorcima, cale taksista cim zapali na sljaku ovaj moron vadi konzolu. Cale kad dodje nazad glea parove

  10. Džojstik za tekena, fudbala i erpegeova bez nišanjenja
    Miš za strategije i skajrime

  11. Dakle opet zavisi ko šta igra

  12. Joj ovog mesnog kako neko moze ovo ono bacanje para ma nek kupuje ko sta hoce sta te briga

    Najbolje imati i ps i xbox i komp od 5 milja i porsche u garazi ako mozes ako ne mozes onda opcijas sta ti bolje

  13. Usput igrao sam ps5 neki dan vrh ekstra svakacasss judiii ali necu jos kupovati to mozda bolje cekati neki pro, biće za 600 evrića kontam aa sta kazete vrsni znalci

  14. uzme u ruke palicu

    Sta ti je palica? Dzojstik, analog na dzojstiku ili nešto treće?

  15. Koliko nenormalan moras biti da vozis porse pored starog dobrog punta npr. Manja potrosnja jeftinije tablice nizi profil pneumatika mali veliki servis dzaba nema plivajuci

    Snime true sirotiljska

  16. Mladi autore Pliduu, nekad davno su postojali džojstici isključivo u obliku palice na kockastom postolju. Dva dugmeta i bog da te vidi.

  17. tebreksi, vi igrate igrice sa objektom oblika falusa, na sve strane ga drkate i nazivate se gejmerima. onda meni nešto svi kolektivno stanete filozofirati. a o onima bez falusoidnog objekta da i ne govorim. o njima uopšte neću da govorim. sad će još biti da neki od vas nemate falus.

  18. Brt ako ti kurac izgleda ko džojstik playstationa, javi se urologu, lubi brat.

  19. Šta fali kurcu mesni, prelijep organ zasluzan za postojanje svih nas ovde, živeo kurac

"Osimi velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda."

Politika | 31. Januar 2011.