Podijeli sa Vukajlijašima

  1. E vidis kameni taj period nisam živio, igrao sam segu ps1 nintendo i sve je imalo neke dzojstike koji liče na ove danas ali evo guglao sam postojala je i ta neka palica lol

  2. Bilo bas skupih tih nekih dzojstika davno da se kupi, bukv za simulacije letenja i sl

  3. Mada obj i sad kad upadnes u store ispadnes bilde ako oces da kupis tastauru i misa, odveo me lik na neki gejmerski deo fazon 250jura za komplet. Aj reko odjebi daj neku kezualu

  4. isto mi nije jasno zašto bi odrasla osoba sebi uzela konzolu kada dobar računar može raditi sve što može konzola i više. ako baš hoćeš da igraš neku od tri igrice koje su dostupne samo na konzoli, imaš emulatore.

  5. Sta ti je palica? Dzojstik, analog na dzojstiku ili nešto treće?

    ma pliduu ovde kod mene u kraju, a pretpostavljam i u većem delu srbije, se odomaćio izraz 'palica' za ono što bi trebalo da se zove kontroler, džojped ili kako god, kad su bile soniteke igraonice kurci palci svi su to (pogrešno) zvali palicama i zarazili nas tim malaproprizmom

    ako baš hoćeš da igraš neku od tri igrice koje su dostupne samo na konzoli, imaš emulatore.

    Imaš ali kako ja da igram red ded keca na 1060 grafičkoj na usranom ps2 emulatoru sa 2 fpsa? Nikako eto kako. Rešenje se doduše samo nudi, što ne kupiš bolji računar majmune.

  6. Stae galantni kmejmune esi uzeo gaming mod tastaturu i misa za 50jura

    Jbt za 250jura minimum 4 kvalitetna dana u jerisosu koliko kosta hotel turska za mejmune za isti broj dana alinkluziv okeeej

  7. a pretpostavljam i u većem delu srbije

    svi kae dzojstik cuj palica jbt

  8. Kabal
    Igraj dvoiku

    obrno oću iskusim celu priču marstonovu ali pričekaće jbg

  9. Jeste mozes da igras rdr2 i the last of us na emulatoru joj mesni al ga lupetas, a na pcu da vrtiš najnovije igre na ultra i normalnom fpsu treba ti računar od 2k eura + monitor od 500 + gejming oprema znaci setup te izađe 3-4k eura da budeš bez briga i da igras sta zelis na najvecim performansama a za ps su igre optimizirane, samo upalis i zavalis se na kauc a ako jos imas dobar tv i sound system, dozivljaj je duplo bolji nego na pcu kraj price

  10. bukv sa palicom sa slike se moglo upravljati i kada se slomi gornji deo, malo zuljalo prste al moglo se

  11. Urac, misle na to sig i meni je izlazilo kad sam guglao nesto tako ali ovo je mahom starija raja koja se s konzolama upoznala jos devedesetih kad sam ja bio u mudima pa pamte ta neka kina, ja ne znam da sam ovo ikad vidio uzivo a kazem ti imao sam nintendo i segu npr

  12. haha gledaj sirotinje što me napada i nema para

  13. Mesni dovo ribu kucu sta cemo da radimo e ajmo igrice malo da ti pokaem: EVO CEKAJ DA SPOJIM DRUGOG MISA IMAM U FIJOCI IGRAMO POTEZNO KAPIRAS JEBEM TI MAMU fazon

  14. Obj konzole jesu govno bas zbog

    samo upalis i zavalis se na kauc a ako jos imas dobar tv i sound system, dozivljaj je duplo bolji nego na pcu kraj price

    blejis ko nubara u ogroman monitor jos ako igras solo tezak si debil na sofi

    Samo za multiplayer vidim benefit u ovoj platformi, kao fazon karaoke

  15. Urac, misle na to sig i meni je izlazilo kad sam guglao nesto tako ali ovo je mahom starija raja koja se s konzolama upoznala jos devedesetih kad sam ja bio u mudima pa pamte ta neka kina, ja ne znam da sam ovo ikad vidio uzivo a kazem ti imao sam nintendo i segu npr

    ma i devedesetih se retko ko susretao s tim, to je tehnologija jos iz osamdesetih. ja sam isto imao onu segu terminator i posle nintendo 64, pa smo negde 1999. nabavili neki starinski komp sa takva dva dzojstika (inace ta palija se zapravo zove dzojstik, a ovo sto mi zovemo dzojstik (i ja takodje) se zove kontroler) i brdo nekih igrica na disketama kakve su se verovatno igrale osamdesetih. zamajavao sam se s tim nekih nedelju dana i vratio se nintendu iako sam imao samo dve igrice formulu 1 i nba live 99

  16. @Cara:
    Da ne misli neko da fleksujem, volim mehanicke tastature i da ih modujem i sl., imam vise komada, necu pricati o novcu jer je neukusno, samo cu reci da bih bio srecan da sam dao 50 jura samo lel. Nek kupuje ko sta hoce, konzole palice pc koga boli kurac, opet drvite o ukusima