Podijeli sa Vukajlijašima

  1. skoro bilo neko istrazivanje vezano za sapketa, aj znaj jel true, al fazon da se gradjani nb nisu nadrkali na sapica sto je presao u sns jer oni razumeju da je potrebno prikloniti se odredjenim strukturana kako bi dalje napredovala lokalna samouprava.

    Obj ko je bio pglu da ovog glasa ranije ne postoji bukv jedan razlog da ne popije ovu propagandu

  2. De je onaj krindzara-bastovanovic da kobjasni kako zvezda gubi od fenera nema menkija kad zvezdana dobia

  3. cuo sam jos jednu ovakvu pricu, za pojas, i to zato sto je uplata prosla dan kasnije od ovih 10 dana, a uplaceno pola, i onda za tu polovinu.

    iznenadjuje me da je moguce danas da se donese presuda za zatvor, bez prisustva ispred sudije. kapiram da je uhapsen u nedelju, i onda mora prenoci da ga izvedu u ponedeljak pred sudiju, al ovo najbukvalnije presuda za zatvor, sto je poprilicno zajebana presuda, bez ikakve interakcije sa sudijom.
    mislim da to nema ni u americi.

  4. A sto nije platio majmun

    Ovog cicu vrv do sada zvalo 10 advokata da vide kako da uzmu pare drzavi. Cist penal

  5. oce kurac to u zemlji gde te salju u zatvor bez presude.

  6. Da nije dao intervju i pohvalio se kako mu bilo kul u bajboku vrv mogao da tuži državu za solidne pare za duševnu bol/provedeno vreme tamo itd.
    Kolko sam skapirao tablice su bile važeće još 2 dana, znači neosnovano kažnjen, jel?

    Mada,

    Edit

    oce kurac to u zemlji gde te salju u zatvor bez presude

    ovo.

  7. Neosnovano, pandur kreten

    Oce kurac ako je glup cica, a vrv jeste. Svako normalan bi ih dobro klepio koliko god je moguce. Cuj 10 dana zatvora za gresku retardiranog pandura

  8. Ovaj neki hokejaš u engleskoj poginuo na terenu, prerezao mu vrat drugi igrac klizaljkom, sjebo sam se koliko krvi je izgubio za 10 sekundi bukv

  9. Au plidu ima tome vec. El se zna sta, hteli ovog da terete za ubistvo jer je delovalo da postoji namera

  10. Koliko sam pročitao, terete ga. Vidio onu zrnastu snimku, baš se vidi namera da ga ozledi, ne veruem da ga je htio baš preklati, ali jebigica.

  11. Tako je to kad das crncu da igra hokej, sta on zna sta je led i sportsko ponasanje

  12. тако је црнци су веома лабилног карактера

  13. True dingospodstwo kas ovak klip videti juzno od save i dunava - nikad

"http://vukajlija.com najjača stranica u ovom dijelu galaksije!"

@sandrinho | 18. April 2010.