Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ok nista mi nije jasno, treba jedan reset

    Hezno pitaj me iz kog sam plemena

  2. Ja sam malo zaiebao pricu, oni su pricali o tom nekom jutjuberu sto ima ribu koja ima OF, a ja se nadovezao na to da je psiho vuk nasao neku rendom goth ribu i ozenio se

    Sad stalker pita za neku od tih riba, smoklja salje ovu od tog heznovog jutjubera a ja naglasavam manijaku da je to ta prvospomenuta riba, a ne ova koju sam ja spomenuo

  3. evo ga taj pidluov autistični par https://www.instagram.com/vuk_and_michelle/

    realno ova naša ima bolje sise sig

  4. Juju jos gledam sad na insta, pisu ljudi ova se popisala po liku juce a on i dalje brani i izvinjava se haha

  5. ok razumen si plidu
    nego, ova ima veze s gotikom isto koliko i pižon s trenerskim poslom

  6. moja skromna geek svadba

  7. Prvi komentar: Fortnite lobby
    Hahahah

  8. Ne znam za vas, ali kad sam ja isao u skolu ovakvi su tuzakali razdrednoj i redovno dobijali batine.

  9. па незнам ми нисмо ишли у школе
    елем шта су се сви истригеровали око овог што му девојка онлифанс курва нек ради шта оће хахахахах

  10. Bata Sale
    Ne znam za vas, ali kad sam ja isao u skolu ovakvi su tuzakali razdrednoj i redovno dobijali batine.

    jesmo, ali došlo je neko novo vreme
    osveta autista (ne nužno drkanjem)

  11. a o čemu pričate vi nekapiram

  12. 627 jer ga gledaju klinci brate koji odrastaju u Beogradu i ovako misle za nenormalne stvari da su normalne ne treba im još i to.

    a ova Vukova ista ona Milica iz Poćere. nema više batina po školi, vode mama i tata za ruku pa u MUP, zato se i nakotilo debila

  13. ма гледају га клинци ее па имају ти београџани родитеље гледају и баке чоде и тако те

  14. Bas ste kul vi sto bi maltretirali ljude kojima ocigledno treba pomoc, e picke jedne

  15. pa ne treba da gledaju bake i čode lol

  16. Mora se zna neka hijerarhija a ne ko sad čiji tata ima više para/funkciju

  17. OVAKVI SAD JEBU NACTAVNIKE PO CKOLAMA