Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Нема шансе ово до краја да прочитам, стиго сам ово до оргазма и не могу даље...
    Едит: ДБСК, Увијек сам говорио да су Срби најстарији народ.

  2. Ne želim da otvorim link, naslov je bio dovoljan.

  3. Нема шансе ово до краја да прочитам, стиго сам ово до оргазма и не могу даље...

    Pa do orgazma kad stigneš, onda i nema dalje :) Posle moraš malo da se odmoriš.

  4. Dobro, 50 godina me deli od drkanja sa viljuškom. lololo

  5. Pa do orgazma kad stigneš, onda i nema dalje

    Ваљда идеш док не поплави :)

  6. Neki lik u Hrvatskoj gurao metak prage u anus, 120 mm, ono se zaglavi, lik u hitnu, tamo mu izvade i uhapse zbog posedovanja ilegalne municije, hahahha, budala.

  7. Од мог друга друга брат је гурн'о чачкалицу у вићгла...

  8. Praga je 30mm, tako da nije strašno :)))

  9. Нес, можда је по дужини 120 мм :/

  10. Упомоч упомоч јебаче те мој муж

  11. zatrpali ste moju priču o supama od fetusa.
    stvarno smisla nema

  12. Ирац је паб.

  13. zatrpali ste moju priču o supama od fetusa.
    stvarno smisla nema

    Da, gledam sada i ne verujem. Hoćeš bebu, peti mesec, sa malo luka i parmezanom, prste da poližeš - je tako normalno i svakidašnje.. Toga nema ni u Meku!

  14. a vido sam to sa tim bebama odavno, al kontam sve nerealno, nemoguće...nesvakidašnje

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.