Podijeli sa Vukajlijašima

  1. а јој, саће да ме пријаве интернет полицији

    мада овде углавном и не пријављују зато што су стварно увређени или зато што су то праве увреде, него зато што хоће да се освете тако што ће овај лик добити бан.

  2. Иван Тибијас звани Гроф објавио следећи статус, па да поделим с људима:

    Toma Zdravkovic - Jelena
    Toma Zdravkovic - Branka
    Toma Zdravkovic -Danka
    Toma Zdravkovic - Ljiljana
    Toma Zdravkovic - Sanja
    Toma Zdravkovic - Gordana
    Toma Zdravkovic - Mirjana
    Toma Zdravkovic - Fatima
    Toma Zdravkovic - Ciganka
    Toma Zdravkovic - Marija
    Toma Zdravkovic - Slavica
    Toma Zdravkovic - Mira
    Toma Zdravkovic - Aleksandra
    Toma Zdravkovic - Ana
    Toma Zdravkovic - Vranjanka
    i na kraju Toma Zdravkovic - Ostao sam sam

  3. @ Mala Vidra: eno u temi đe se ručava recept za cimet. Nema na čemu.

  4. Do malopre sam bio na turniru u vaterpolu povodom osnivanja vaterpolo kluba Odžaci. Slinavo zelena voda, trećina bazena se koristi za terenčić, igra se na dve četvrtine po osam minuta jer igrači teže davljenju posle tog vremena i osvetljenje je nikakvo. Ali, Aca Šapić došao da baci prvu loptu u vodu i podrži nastojanja lokalnih žutaća da orlovskim noktima zadrže još gram vlasti dok još ima šta da se mazne u ovom selu. Čak se odnekud čula i informacija da su Odžaci pre 55 godina imali vaterpolo klub - smeo bih se zakleti da pre 55 godina Odžaci nisu imali ni vodovod, ali neka im bude.

    Osnivaju vaterpolo klub u mestu koje nema korektnu vodu za piće već 40 godina... jebao ih vaterpolo...

  5. a ti bio da im uveličaš slavlje? je li bilo bar što da se bači u kljun?

  6. kupio ja Pardon miks... možeš misliti koliko se interesantnih stvari dešava u ovom mrtvom selu kad sam zapucao peške na drugi kraj grada da vidim koliko je Gangula omršavio tokom studija...

  7. Teško da će biti ovoga kod nas.

  8. Nisam ja džabe otvaro pejpal.

  9. Pametno. Šta misliš kakva će biti cena?

  10. Cenim da će biti negde oko 100-120 eura, imaće verovatno jedan džojstik u paketu i HDMI izlaz. Ako bude bio preorder, najverovatnije će ubaciti drugi džojstik gratis.

  11. Iskopah najsvežiju vest.
    http://hyperkin.com/blog/2013/08/hyperkin-to-release-the-retron-5-in-european-territories/

    Cena 89.99€, trenutno je konzola na prikazivanju na Gamescom sajmu gde će biti najavljen i preorder.
    Konzola će raditi u dva moda, kao emulator sa SD karticama i sa fizičkim kertridžima i podržavaće Sega genesis, Snes, Nes, Famicom, Gameboy, Gameboy color & Game boy advance. Uz postojeći kontroler podržavaće i sve stare kontrolere nintenda i sege, imaće HDMI, Bluetooth, i WiFi. Uskoro opširnije.
    http://hyperkin.com/blog/wp-content/uploads/2013/08/Retron5-SNES_Controller.jpg
    http://www.games-magazin.de/wp-content/uploads/2013/08/Retron-5.jpg

  12. Јеси овлажила?

  13. Ош ићи да га дочекаш са хљебом и соли?!

  14. На аеродрому Никола Тесла у народној ношњи?!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.