Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Pre neki dan na Adi Ciganliji (čujem, ali ne otvaram oči, blejim na suncu).
    Susreću se dve porodice, pozdravljaju, pitaju za novosti sl.

    Žene govore o deci, jedno detence guče, drugo mu tepa.
    Jedan muški, saopštava drugom da je kupio nov novcat bokser i da mu odlično leži u ruci. Ovaj se iščuđava i onaj se sad hvali kako to ume dobro da udari.

    I onda se ja pridignem da vidim koji su to ludaci. Ludi 100%.

  2. Милце, како чоек по Мјесецу без скафандра може ходити, а још и срукама у џеповима објасни??

    Mjesec je ono što gore sija, ne ono po čemu hoda.

    Како Милце богајебо?

    Duga ekspozicija.

  3. Лоло, људи ладно истриповали да лик хода по месецу.

  4. Da se pohvalim novom pesmom, i time da sam se dohvatio malo aranžmana klavirske muzike, uz standard gitaru.

    https://www.youtube.com/watch?v=cSrLpJvSIUY

  5. Чавез, има ли леба од тога што радиш. мислим ја нешто не слушам ту музику, али увек пустим да чујем кад избациш нешто и то звучи ок мом лаичком ухе..соу, има ли кинте од тога буразеру?

  6. Nema, ovo je samo ljubav ka muzici i manifestacija te ljubavi kroz ono malo što znam o toj istoj muzici. Bilo bi lepo da ima, ali ja sam i ovako zadovoljan, ako 10 najbližih i 10 nepoznatih ljudi kažu da je kul i da im je ulepšalo makar par minuta.

    Jebiga, prost sam čovek.

  7. Чекај, имаш неке свирке нешто?

  8. prolazimo drugar i ja pre neki dan kroz centar i tu drka gitaru onaj lik što ima promuko glas do jaja, ne zvuči nimalo lepo uglavnom...i mi prođemo pored njega i iskuliramo ga i kad smo prošli jedno 5-6 metara on kao dobaci ''pa nema ove muzike na pinku, idite slušajte cecu'' i nastavi da peva...bukvalno me trunka delila da se okrenem i da mu lupim šamar sa tom istom gitarom. Fora je što sam ga već par puta primetio da dobaci tako ljudima ako ga iskuliraju samo ili ako prođu pored njega neki fenseri...on je kao mnogo kul.
    A inače uvek stavi ono koferče da mu ubacuju pare, i čujem ga kako priča nekom liku ''ma matori ne sviram ja zbog para nego iz ljubavi''...pa skloni onda koferčinu nemoj da prosiš pare vaško jedna. Eto tako, čekam ga na penal sl put hteo sam to da podelim podsetilo me ovo što pričate na njega

  9. Uzmi mu kofer. Vise ce da ga boli.

  10. Чекај, Чавез је тај лик или...?

  11. znam dobro da udaram karateom, tako da će više to da ga boli

  12. Чавез, имаш ли још снимљених ствари?

  13. Paun91

    Чавез, имаш ли још снимљених ствари?

    http://24.media.tumblr.com/tumblr_lx2wnrjtxU1qgn35qo1_500.gif

  14. Елем, био задњих дана по Бг-у и Новом Саду..могу да кажем да су Нишлијке препичке. Све су врх, реално нема бољих у Србији.

  15. youtube.com/watch?v=_01xgENRHh8&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3D_01xgENRHh8&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3D_01xgENRHh8%26desktop_uri%3D%252Fwatch%253Fv%253D_01xgENRHh8

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.