Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Си ово сликао факсом?

    Nisam ja slikao, uzeo sam sa fejsbuka od nekog lika. Ja nisam izlazio danas :D

    Al' je prljavooooo...

    Pa dobro, mi smo ruralna sredina, puno zemlje, zbog čega je i razumno ovakva boja i ovo spiranje... :)

  2. Како ли би прошао да су га наватали?

  3. аууу јеботе колко је добро ово за есемес, па нема коме нисам слао, давим се од смеха лолололо

  4. http://vukajlija.com/reakcije/117029#comment_2713815

    Значи пуши ми курац штроко љигава одвратна, јеботе колико су ти глупе прозивке да ми је блам да читам шта напишеш вашку шугава, па боли мене курац бре за фирму да би ти то толико потенцирао говноједице распала..значи боли ме курац штроко шлихтерска само не желим да ти будем близу да се не заразим твојим говњарским смрадом шлихтера и љигавског бескичмењака..,..не обраћај ми се говноједице распала шлихтерска јер ми се монитор топи од твојих трансферских срања шлихтерчуно распала. Ти си једна слина циганина који брише шофершајбне и не можеш да га отераш зато што је избљувак кеве коју је у ромскох махали јебао рођени стриц.

    Сад ме банујте али ово говно и љига од човека ми се попела на курац и само њиши и не силази.

  5. Heheheh, reklamiraš reakciju... hehe, dobar si... :)

  6. ahahhahahahahaha

  7. Rejderu daj slike keve, znam da imaš lolo

  8. Ne znam ko je postavio ovo ali jeste videli na 00:12 džip sa natpisom ПОЛИЦИЈА?
    http://www.youtube.com/watch?v=8iEYbfljR9s&noredirect=1

  9. I dalje nećete jebati lololo

  10. Ма јебо вас мотор и дупе, дајте неку свађу.

  11. thilmo dovoljno objasnio xd

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.