Podijeli sa Vukajlijašima

  1. ako si, nebi se ja zajebavo sa likom kome je interesantno prdenje objekta kojima diže noge dok ih zakopava.

  2. Ali mrtva ovca prdi... Bilo bi zabavno to vidjeti/čuti/osjetiti/probati joj dignuti noge.

  3. Kad ovca umre, i ti hoćeš da je zakopaš, pa vučeš je za noge, i kako joj digneš nogu ona prdne. Živa istina, drug mi pričao.

    To ispusta dusu na dupe.

  4. И ово мало душе у чмару...

  5. Јесте старо, али вреди се подсетити. Ојебало колико се овај усрао.
    http://www.youtube.com/watch?v=TKYKB_r66bA

  6. Što bi rek'o Stiven King u prevodu Gorana Skrobonje: "Jebi-me cipele"...

  7. Bruce
    Što bi rek'o Stiven King u prevodu Gorana Skrobonje: "Jebi-me cipele"...

    Abre, možeš li se sjetiti u kojoj to knjizi bi? Čini mi se da sam skoro pročitala, al mozak ne fercera.

  8. Mračna kula III, na 156. stranici to kaže.

  9. jebemti Sunce Makaronac, kako je samo nađe :)

  10. ide otprilike "Devojka u purpurnim jebi-me cipelama..." kad Džejk pokušava da dođe do kuće na holandskom brdu... dobar si, dobar :)

  11. svaka žena mora imati bar desetoro pari ovakvih cipela

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.