Prijava

Pristup sobama u zavisnosti od poena (tako da onaj sa 1000 poena ima pristup sobi "od 1000 do 10000" ali i onoj od "100 do 1000"). Ili možda da ktitori mogu da prave i moderišu sobe, hm, hm....

За, али не компликујте превише то .

Khm... Ako hoćeš da uvedeš vlastelu i aristoraktiju, ajde. Mada meni to nema smisla. To ograničenje na broj poena za ulazak na čet (ako već ne postoji tako nešto) je odičan.

Može to za ktitore, a možeš i da uvedeš par javnih soba, ko što su na krstarici bile #novi-sad, #tinejdzeri, #romantika :D, samo što bi kod nas te javne bile klasifikovane po zbiru poena.

To sa ktitorima je glupo jer bi se muka napravila, vjeruj mi, bilo bi jebavanja majke po forumu svaki dan bar 20 puta....

Ovo za te sobe... Pa.... I to mi je nešto bespotrebno vala... Nije što ja imam ispod 10000, mogu skupit 1000 za 2,3 dana, ali ono....
Ne znam čemu te podjele?

Ускоро нећу моћи ни да одем у клоњу без тог ктитор налога.

Mada za sobe da, ovo što milica reče nije loša ideja...
Samo se nadam da neće bit veliko opterećenje i da će biti sporija vuka

Ускоро нећу моћи ни да одем у клоњу без тог ктитор налога.

Upravo.

I ne, nisam za to. To li se desi, ja odoh sa sajta.

Не допада ми се идеја. Једноставније је боље.

Pa jel nije malo gužva na četu?

Dobar je čet, lepo funkcionišemo. Skroz je nepotrebno unositi neke novine.

Можда приватни чет не би био лош. Онако 1 на 1 стрејт.
Опционално за буржује.

Bilo bi kul ovo za sobe, al' najpre da se vrate one mini sličice na čet, nedostaju mi. :)

Ма није гужва, само убаци опет оне ситне аватаре поред имена, много је лакше.

Javne sobe su uredu kao što je Mylyca predložila samo bez djeljenja po poenima.Neka svako može da uđe u bilo koju sobu...

Пеки д џем
Ма није гужва, само убаци опет оне ситне аватаре поред имена, много је лакше.

Против.

na četu bi bilo lepo napraviti sobe, radi organizacije, ali bez ograničćenja za bodove i ktitore...
dobro za ktitore možda, oni plaćaju...

Bilo bi kul ovo za sobe, al' najpre da se vrate one mini sličice na čet, nedostaju mi. :)

Lakše se prati čat.... Jer kad počne šarenilo, teško je viđet ko što piše

Ukoliko bi postojala opcija da sami otvaramo sobe, bilo ktitori ili ne, mislim da bi došlo do zloupotrebe, tj prenatrpanosti, bez nekih valjanih razloga. A pretvarati sajt u krstaricu na ovaj ili onaj način mislim da ti nije baš u interesu.
Svi mi imamo ili skajp ili msn ili facebook ili gtalk ili neko peto čudo za komunikaciju gde možemo u kakvim god grupama želimo ćaskati.
Lično čet ne bih dirala.
Jedino što bi možda rasteretilo čet i bilo zgodno je opcija pvt tema sa par članova ono bar 3, 4. Ali ne znam koliko je to moguće.