Prijava

Zyclona jer me je banovao regularno kad se iznerviram što su mi pokvareni modovi brisali moje "genijalne" definicije... volim vas ljudi čak i Zyclona.... šalim se ne volim vas crknite!

Brusa, Zločestu pufnicu, Džimija, Auroru, Luli... Svi otišli osim Brusa.

Ne mogu da provalim da li se to sad žališ što nisam i ja otišao ili ti je krivo što ovi jesu :)

Krivo mi za ove, baš.

Ja sam nudio Aurori da se vrati ako to želi, čak je i odbanovana, ali avaj...

Ja sam se registrovao zbog Plinara.

ne secam se tacno koji mi je nalog bio,znam da je bio pre ovog...ili olanik ili nikolat

secam se da sam pisao defku o tome kako fejluje dejt sa pickom dok si navaren,a onda mi onaj bora drljaca napisao ,,ti si vidim i sad izbuksniran,,...koliko me iznerviro taj komentar i sam autor i to sto mi obrisana ta defka za koju sam smatrao da je do jaja,krenuo da napusavam boru gde god stignem xd...on je isto medju prvima koje zapamtil jesam

u jebote, kad je to bilo... bora napustio sajt mesec dana po mom dolasku...

javio

EDIT: i Šalabajzera i Facufacuu ( koji me nevjestom zvao, a eno oženio se :D SVE NAJBOLJE, FACO! )

Javia, zbog Trošarine. To je prvo što pamtim vezano za vukajliju.
A odmah posle toga Džonija tad je bio čini mi se BK ili tako nešto. Buksne, i manijaka i buksnetinu i Elu jer gde je bio Džoni tu je bila i ona ili obrnuto lolo

Севаст,
касније:
Луди Психијатар, Жњи, Предражињо, Џими, Јту, Артемида, Крајингкнајф, Чрча, Ножана, Фацафаца, Сурови, Мали Прст...

Reservoir Dog, Džoni, Delavra meščini, kad sam napravio nalog.
Registrovo se ja i pisao neke nebuloze i posle nisam dolazio tipa godinu dana.

Džoni Kurajber i Agilni
Prvi komentari na prvu defku mi behu od njih :)
uplašiše me opasno tad, sunce im bogovo... Ali dobro :D

enemyofthefreeworld komentarisao mi neku defku, pa sam otišla na njegov profil... i javio koji me zajebavao nešto, pa me izbacio iz takta al skroz... :P

ne zapamtim ime ribe sa kojom se upoznam a ne ovo da pamtim

Данкан Фергусон