Prijava

pa jeste vrsta komercijale. sve što naprečac postane popularno (preko filma, crkve, džamije...) to brzo i dosadi.

u kom podforumu se nalazi tema "umro je"

A može li jednostavno bit da je to kvalitetno? Uzmimo za primjer Prometeja. :) Koštao je 130 miliona, a zaradio 300 i nešto (takođe miliona) do avgusta. E sad, to je komercijalni uspjeh, a on film je komercijala jer se reklamira je l te, ali je i kvalitetan, pa to nekako ne ide, da nešto valja a da košta. E vidiš, to mene zanima. Komplikovano je to. Pa što ako ljudi hoće da se prodaju? To je u redu ako nastave sa kvalitetom. Blink 182 je komercijala. Bendovi koji pređu u veće diskografske kuće a nastave sa snimanjem dobre muzike nisu komercijala. Barem ja tako gledam na stvari. To je valjda jedino bitno.

pajkoNP
u kom podforumu se nalazi tema "umro je"

'umor.

u pravu si, komercijalno ne znači nekvalitetno. komercijalno može biti i dobro i loše. mada, mislim da je ovo dobra tema za razgovor poslije određene doze alkohola :)

u pravu si

Ada pa čuš... Mene za direktora moderatora!

Meśu za moderatora! On se najbolje razumije u muziku!

Шта је са Стафаном Костићем ? Није био на вукајлији од осмог августа? Јел су му искључили интернет ? Људи смак света ће ипак бити !

Naljutio se čovek zato što je razmodovan.

Sprema napad na Orlovat!

Po prvi put moram da se složim sa Vučicom.

VUČICA I VEVERICA SLAŽU!

Mislim, kad ga već nema tako dugo onda je to logično objašnjenje.

Neko spomenu da bloguje, ko će ga znati.

Zašto mi se nikad ne prisere(fiziološki) u trenutku kad neko kupi nove dnevne novine? Dosadilo mi da brišem guzicu bajatim vestima.

Jel se plaća ulaz za onaj motivacioni govor Nika Vujičića? Zna li ko?

On je pričao da ima blog, a ima i na njegovom profilu neki link za neki blog kretenski.

Baš ti hvala na informaciji.