Разноразно питање

  1. Maćore, šta fali paradigmi?

    Suma sumarum, ti si rč koliko i ja divljak. :*

  2. Уф како ме пали кад се свађате, грррр

  3. Ne fali paradigmi ništa, ukapirao sam to kao pohvalu :)

  4. Bogami kod mene u selu kad nekom kažeš da je paradigma bude svašta.

  5. Da li mogu ikako da uklonim datum sa slike ,znate fotoaparat kad ostavi u cosku zuti smrdljivi datum ? Ili da ga zamaskiram necim pomagajte ?

  6. pa moze u pejntu valjda da se skloni nekako...jedio tako,jer taj datum pripada slici kao i sve ostalo na njoj...i iskljuci datum na fotoaparatu za sledeci put,jbg

  7. daj sliku na pvt, 3 minuta posla

  8. ocekivao sam takav odgovor radijacijo hvala ,ali ne bih da pustim privatnu sliku posebno ne na vukajliji :) nije da ti ne verujem ali...ali.. :) Ako nije tesko da mi objasnis kako ? Predpostavljam treba znanje fotosopa :S

  9. Treba. Skini Gimp, on je besplatan pa uradi sam onda, apsolutno razumljivo što nemaš poverenja tako da je ok.

    http://www.gimp.org

  10. KO JE OD VAS GEJMERA USPIO INSTALIRATI FIFU14 I NA KOJI NAČIN?
    MOLIM ZA ODGOVOR, OSTAT ĆU DUŽAN I NEĆETE DOBITI PIVO.

  11. Прави гејмери не играју те фудбалске игре. Не зови гејмерима људе који играју те ствари. Ја кад сам кренуо да играм пес прешкрабао сам са визит карте гејмер.

  12. Seća li se neko one defke o kafani koja je sastavljena od stihova poznatih narodnih pesama? Ako neko zna, nek okači link.
    EDIT: 'fala unapred.

  13. Hvala puno kafo, baš si zlatna :)

  14. elem, šta uraditi sa gugl chrome-a da mi yt ne sjecka?

  15. apdejtuj fleš plejer i java plagin

  16. reinstaliraj sistem i kupi novu podlogu za miša.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.