Разноразно питање

  1. Nema potrebe. Preseći ga na pola i jesti kašičicom direkt iz ljuske.

  2. Ko punjenu papriku.

  3. Kako ne volite kad jajo pozeleni pa kako jedete uskršnje jajo jebovasbog

  4. Nemoj da psuješ u rečenici gde spominješ Uskrs.

  5. Nije Uskrs nego Vaskrs a Kosovo je srce Srbije!

  6. ja sam prestao da jedem kuvana, imam dva mala oviraptora kojima nikad nije dosta :)

  7. Najviše volim kajganu, a posle mi bude muka.

  8. meni ništa ružnije od kuvanih jaja
    al zato kad ispržim na po kile masti..

  9. Najviše volim kad se komšinica u kratkoj lepršavoj suknjici penje uz stepenice a ja silazim niz i onda naglo pogledam gore i zaboli me kurac kako se prže ili kuvaju jaja.

  10. Ja uvatim krajku od leba pošto to kod mene samo ja jedem i izvadim sredinu.
    Ispržim 2 jaja sa origanom a u leba našpricam kečap ljuti i majonez i ona jaja rknem unutra. pa to sve u onaj za sendviče onaj tost kako se zove jebem li ga i tu mu zatvorim otvor. Pečem dok ne počne da cvrči, izvadim i jedem ko sendvič.

    Jebeno ništa bolje, doduše malo čuka počne da preskače posle, al nema veze.

  11. Makarončev savet najbolji.

  12. Ja volem da ližem pičku.

  13. Samo vi slušajte makaronca, ostaste gladni.

  14. Više volim vidjeti dobro žensko dupe nego 'ljeba jesti.

  15. Samo vi slušajte Radijaciju, ostaste suva kurca.

  16. boli njega pička, on oženjen

  17. Ja ne lazume ovi tvoj recept Radijoaktivnji. Oblasni pobliže.

  18. strammer max to zovu nijemci
    izdubljena kriška hljeba pržena u maslacu, u nju staviš jaje, pa krišku šunke pa krišku sira na kraju
    milion kalorija

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.